digipact_bicakizi.FH11

Zehra Su – Aşk Defteri / Vintage

Üretici Uyum Müzik
Barkod 8680114941189
Türü Pop
Dili Türkçe
Gösterim Zamanı 14/11/2017
Format CD

ESERLER

1/ O Var Ya
2/ Aşk Defteri
3/ Kanım Kaynadı Sana
4/ Bir Gün Beni Ararsan
5/ Nereye
6/ Aşkımızın Kıymeti
7/ Her şey Bitmiştir Artık
8/ Fikrimin İnce Gülü
9/ Sen Yarattın Beni
10/ Bahça Duvarından Aştım

  • Izahat

Albüm Açıklaması

ZEHRA SU – VİNTAGE/ AŞK DEFTERİ

Düsünce en büyük güçmüş. Düşünerek adım atmak her işe; İyiligi , kötülüğü, sevgiyi, merhameti, vicdanı var eden fikir ile… Seneler sonrasında sizlere müzikle tekrardan merhaba demek istedim.

Yaşam düşünürken,severken, affederken ve üretirken oldukça güzel. Yaşam müzikle daha da güzel Küsleri barıştıran, aşkları ağlatan, özlemleri hafifleten, yaraya merhem olan, MÜZİKLE… Bu yolda yanımda olan kıymetli aranjör Cihan Sezer’e, aranjör Mete Artun’a, alın teri döken tüm müzisyen kardeşlerime, işin sonunda kahrımızı fazlasıyla çeken Uyum Müzik Yapım Sercan kardeşime, çalışırken her beş dakika da kavga edip yine barıştığım sevgili yönetmenim, mahallemin evladı, Kartalkanat’a, fotoğrafları ile bana yaşam veren Zeynel Abidin’e, klip yönetmenimiz Kemal Başbuğ kardeşime ve sevgili eşi Yeşeren’e.

Sırdaşım, dostum, can dostum beni her mevzuda sekillendiren meşhur modacı Cemil Ipekçi’ye, asistanı Oya’ya; ek olarak ve bilhassa bu stresli ve zevkli yolculuğumda devamlı yanımda olan aileme, gönül dostlarıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Yolunuz her daim müzikle, samimiyete çıksın…

Zehra Su Olgun