Ana Sayfa / Galeri / Yetkin Dikincilerden Aynı Filmde İki Karakter: Her Şey Mümkün

Yetkin Dikincilerden Aynı Filmde İki Karakter: Her Şey Mümkün

Aldatılan bayanların öyküsünü asla bu şekilde izlemediniz! Keyifli, duygusal, her anı sürprizlerle dolu Her Şey Mümkün, gösterime bomba benzer biçimde giriyor. İddialı oyuncu ekibi ve mafyanın, ihanetin, kumpasın, magazin dünyasının karmaşasını mevzu alan film düşmeyen temposu ile dikkat çekiyor. Usta oyuncu Yetkin Dikinciler’in birbirine fazlaca benzeyen iki insanın kesişen öyküsünü ve değişen hayatlarını aynı anda oynadığı filmi, yönettiği reklam filmleriyle tanınan Alper Babayağmur yazıp, yönetti.

İddialı oyuncu ekibi

İddialı oyuncu ekibiyle göz dolduran Her Şey Mümkün, daha ilkin hiçbir beyazperde filmimizde bir araya gelmeyen adları buluşturdu. Başrollerini Yetkin Dikinciler ve Azra Akın’ın paylaşmış olduğu Her Şey Mümkün’ün oyuncu kadrosunda, Levent Ülgen, Goncagül Sunar, Mehtap Bayrı, Bahtiyar Engin, Kaan Girgin, Bora Sivri, Ümit Oğuz, Tamer Gül ve Haldun Dormen benzer biçimde kuvvetli adlar içeriyor. Çekimleri ortalama iki yıl devam eden film, beş değişik şehirde ve 45 değişik mekânda çekildi.

Hakan Akkaya’dan hususi tasarım

Düşmeyen temposu ile dikkat çeken ve meşhur modacı Hakan Akkaya’nın da kendisi olarak yer almış olduğu filmin mühim bölümlerinden kabul edilen giyim gösterisi sahnesinde, yurt dışından gelen mankenler rol aldı. Akkaya’nın Azra Akın’a hususi olarak hazırladığı saf ipekten hususi kostüm, filme damgasını vuracak.

İlklere imza atan film Her Şey Mümkün

Radyo dünyasının meşhur ve sevilen adları Bay J, Hop Dedik Ayhan, Cem Arslan (Gazoz Ağacı) ve Tamer Gül (Bilo Ağa)’nın da rol aldıkları filmimizde, duayen oyuncu Haldun Dormen, hayatında ilk kez eline tabanca alarak bir mafya babasını canlandırdı. Kaan Girgin, seneler sonrasında beyazperdeye bu filmle dönüş yapmış oldu.

Değişik dünyalar, kesişen hayatlar

Eğlence, aşk ve serüven dolu hikayesiyle şaşırtırken, girift senaryosuyla da seyircisine her an değişik sürprizler sunan Her Şey Mümkün’ün hikayesi ise şu şekilde:
Kendi ufak dünyasında yaşayıp giden tesisatçı İbrahim, bigün piyangodan büyük ikramiyeyi kazanır. Tüm yaşamını geride bırakır ve uzun bir tatile çıkar. Otelde tanıştığı meşhur manken Pelin’le aşk yaşamaya adım atar. Sadece gerçek, görünmüş olduğu benzer biçimde değildir. İbrahim, ikizi kadar benzediği meşhur bir iş adamının yerine geçmiştir. Her şey yolunda giderken, Pelin ile İbrahim içinde aşk adım atar… Bir yanda İbrahim’in geride bıraktıkları, bir yanda zenginlerin dünyasındaki oyunlar… Mafyanın, ihanetin, kumpasın ve magazin dünyasının karmaşası içinde, hanımefendiler ipleri ele alır. İşte öykü o süre adım atar.

Filmin Künyesi:
Vizyon Zamanı: 19 Mayıs 2017
Dağıtım: Mars
Yapım: NetvizyonMediapark
Filmin Türü: Güldürü-Serüven-Duygusal
Yapım Yılı: 2017
Yazan – Yöneten: Alper Babayağmur
Oyuncular: Yetkin Dikinciler, Azra Akın, Levent Ülgen, Goncagül Sunar, Mehtap Bayrı, Bahtiyar Engin, Kaan Girgin, Bora Sivri, Ümit Oğuz, Tamer Gül ve Haldun Dormen
Senaryo: Alper Babayağmur, Ayşe Babayağmur Apa, Mehmet Şen
Yapımcı: Binali Kılıç
Destek Yönetmen: Cüneyt Itina
Uygulayıcı Yapımcı: Berna Berdan
Görüntü Yönetmeni: Ferit Çetinkaya
Kreatif Direktör: Murat Şenel
Makyaj: Figen Tokmak
Grafik: Efektürk
Müzik: Bayülken

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir