Ana Sayfa / Spor / Yazın Yapılabilecek Sporlar

Yazın Yapılabilecek Sporlar

Yazın Yapılabilecek Sporlar

Yazın Yapılabilecek Sporlar

 

 

 

 

 

Keyifli ve adrenalin dolu saatler geçirirken, hem de vücudunuzu forma da sokabilirsiniz. İşte senenin tüm yorgunluğunu ve rehavetini üzerinizden atacak yaz sporları.

Rüzgar Sörfü

Dalgalar ve rüzgar sizi bambaşka bir atmosfere sürükleyecek. Yelken ile rüzgarlar ortaklaşa iş yapmayı öğrenirken,  sörf tahtası ile dalgaları ayaklarınızın altında hissedebilirsiniz. Zıplayın, taklalar atın, hatta kendi çevrenizde dönün ve denizle bir tüm olun. Rüzgar sörfü tam da bunun için var.

Su Kayağı

Su kayağı hususi bir eğitim almadan hepimiz tarafınca yapılabilir. Birkaç kez denedikten sonrasında bırakamayacaksınız

Jet Ski

Yüksek adrenalin, hız ve deniz! Kısa süreli mini eğitim ile jet ski kullanmayı öğrenebilirsiniz. Güvenlik yeleğini takmayı ve yüzücülerin olmadığı güvenli bir alan seçmeyi ihmal etmeyin.

Tüplü Dalış

Denizin güzelliklerini keşfetmek için bir de suyun altına bakmayı deneyin. Balıklar, mercanlar ve öteki deniz canlılarıyla geçireceğiniz görkemli saatler sizi bambaşka bir dünyaya götürecek.

Yelken

Kendinizi denize ve dalgalara bırakın. Üstelik yalnız da değilsiniz. Kalabalık bir grup ile keyifli zaman geçirirken iyi mi bir ekip oyuncusu olduğunuzu da gösterin

Rafting

Rafting her mevsim meydana getirilen bir spor olsa da tehlikeli nehirler üstünde sıkıntılı bir savaşım verirken hava koşullarının lehinize olmasını isteyebilirsiniz.  Adrenalin, yemyeşil bir tabiat ve güneş. Yaz keyfini deniz olmadan da çıkarabilirsiniz

Aqua Aerobik

Dinlence otellerinin olmazsa olmaz aktivitelerinden kabul edilen su aerobiği ile, tatilin tadını çıkarırken keyifli bir halde formda kalabilirsiniz. Üstelik havuz içinde oldukca daha acele bronzlaşabilirsiniz.

Plaj  Futbolu

Çim sahalardaki hünerinizi kumda da konuşturun! Teknikten oldukca dayanıklılığın ön plana çıkmış olduğu plaj futbolunda rakibiniz karşı takımdan oldukca kumun kendisi olacak.

Yüzme

Sırtüstü, kelebek ya da freestyle. Malum en iyi fizyolojik aktivitelerden kabul edilen yüzme, tüm kaslarınızı çalıştırırken ruhunuza da iyi gelir. Fit bir görünüm ve sakin bir zihin yapısı için yüzmenin enerjisini hafife almayın.

Yoga

Yaz güneşinin enerjisini vücudunuza ve ruhunuza taşımak için değişik bir alternatif olarak yoga yapmayı deneyin. Yoga egzersizleri ile vücudunuzu daha yakından tanıyabilir, nefes egzersizleri ile stresten ve tüm senenin yorgunluğundan kurtulabilirsiniz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir