Ana Sayfa / Galeri / Yanlış Anlama 27 Ekim’de

Yanlış Anlama 27 Ekim’de

YILIN BEKLENEN KOMEDİ FİLMİ YANLIŞ ANLAMA 27 EKİM’DE VİZYONA GİRİYOR 

Yanlış anlaşmalar üstüne kurulu gülünç bir hikayeyi beyaz perdeye taşıyan 2017’nin en iddialı güldürü filmi Yanlış Anlama’nın vizyon zamanı belli oldu. Türkiye ve Azerbeycan’ın meşhur oyuncularını bir araya getiren ve keyifli karakterleriyle  dikkat çeken film 27 EKİM’DE seyirciyle buluşacak.

Oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh ile beraber İlker Ayrık, Hakan Alim, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez şeklinde adlar de bulunuyor. Azerbaycan’nın oldukça meşhur adları de ekibe birlikte rol alıyor. Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin şeklinde ünlüler filmimizde rol alan adlar içinde içeriyor.

Levent Cengizhan’ın yapımcılığında DADA Yapım imzalı filmin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek üstlenirken, senaristliğini Ayberk Çınar kaleme alıyor.

Türkiye  ve Azerbaycan arasındaki sıcak ilişkilerin gülünç bir hikayesiyle perdeye taşınan film 27 EKİM’DE gösterime giriyor. Film, Türkiye sinemalarıyla hem de  Azerbaycan sinemalarında da gösterime girecek.

KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN AMA YILIN KOMEDİSİ 27 EKİM’DE VİZYONDA!

Bu keyifli güldürü filmi Türkiye ve Azerbaycan’da bulunan iki ailenin gülünç macerasını konu alıyor. Türkiye’den Azerbaycan’dan iki ailenin birlikte geçirdikleri 10 günü özetleyen filmimizde iki dilin hem yakınlığı hem farklılığı sonucu oluşan yanlış anlamaların getirmiş olduğu maceraları izleyeceğiz. Her insanın bilmiş olduğu şeklinde, inen uçağa; tayyare düşüyor diyen Azeriler’in asla birimizin bilmediği daha nice kelime farklılıklarından meydana gelen komikler anlatılıyor.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir