Ana Sayfa / Programlar / Windows uyumlu araba modifiye etme programı (win7 xp vista için)

Windows uyumlu araba modifiye etme programı (win7 xp vista için)

Windows uyumlu araba modifiye etme programı (win7 xp vista için)  

Arac Modifiye Programi Tuning Car Studio 3D

Tuning Car Studio arac modifiye programi ile Arabaniza gercek hayatta uygulayamadiginiz yada uygulamak istediginiz desenleri modelleri stickerlari hatta jantlari eklemeye ne dersiniz? Tuning car studio arac modifiye tutkunlari icin hazirlanmis bir program. Eger modifiye ile ilgileniyorsaniz bu programi denemelisiniz.

İndirmek için tıklayınız.

Arac Modifiye Programi Tuning Car Studio 3D
Arac Modifiye Programi Tuning Car Studio 3D
 

FlatOut

FlatOut Bir cok eski model arabalari modifiye edebilir, bu araclarla degisik turde yarislar yapabilirsiniz (tur yarislari, araba parcalama ve uzun atlama benzer biçimde) ayrica oyun grafikleri ve hasar modellemeleri guzel yapilmis.Sistem Ozellikleri:-Pentium 4 1.5 GHz -256 MB RAM-64 MB Grafik karti-1.1 GB hard disk alani-Windows 98/ME/2000/XP-DirectX9.0c Turk3.org Editor Notu = FlatOut Download Ettikten sonrasında Lutfen Virus Taramasindan geciriniz. Biz FlatOut Programi Yazari degiliz ve Sorumlulukda kabul etmeyiz. FlatOut Yazilimi icra eden kisi yada kurulus mesuldür.

Program yapimcisi – Sierra Entertainment – Programi indirmek icin buraya tiklayiniz

Tuning Car Studio [Araba Modifiye Programı]

[Araba Modifiye Programı] 

Tuning Car Studio programı ile Araba resimlerinin üzerine kolayca Vinyl’ler yerleştirebiliyorsunuz. Sanal ortamda otomobilinizi modifiye etmek isterseniz bu program tam size gore. Programa bir fotoğraf yüklüyorsunuz. Gövdenin boyasından tutun da jantlara kadar bir oldukca şeyi bu program yardımıyla değiştirebiliyorsunuz. Otomobilinize sticker yapıştırabilir beden boyasını değiştirebilir, jantlar değiştirebilirsiniz. Otomobilinize reklam bile koyabilirsiniz. Bu program ile otomobiliniz gerçekte bu işlemleri yaptığınız süre iyi mi görünecek ise o şekilde görünüyor. Programı kullanmak oldukça kolaydır. Ek olarak otomobiliniz üstünde çalışırken bununla beraber müzik dinleme imkanını da buluyorsunuz. Üstelik başka bir medya oynatıcıya gerek kalmadan. Tuning Car Studio mp3 dosyalarını bir sıralama içinde çalmanıza da olanak tanıyor. Bu sayede siz otomobiliniz üstünde sanat yaparken bununla beraber da müzik dinleme zevkine eriyorsunuz.

Sistem Gereksinimleri:
* Windows 98, 2000, Me yada XP işletim sistemi
* Pentium III 1GHz yada daha süratli işlemci
* 256 MB RAM
* GeForce 2 yada uyumlu ekran kartı
* 500 MB HDD alanı
* Fare
* CD-Rom

DOWLOND

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir