Ana Sayfa / Konser / Tiyatro Terminal’den Askıda Bilet uygulaması

Tiyatro Terminal’den Askıda Bilet uygulaması

 

Biletler askıda!

ASKIDA BİLET Nedir?
Askıda uygulaması İtalya’da Askıda Kahve şeklinde kafelerde başlamış olan yeni nesil bir toplumsal mesuliyet projesidir. Bu uygulama maddi durumu yerinde olmayanların ulaşabilirliğine sunulan hizmet ya da ürünleri ihtiva eder. Bir kahve içen kişinin 2 kahve parası ödeyip ikinci kahvenin askıya bırakılmasını istemesi üstüne kurulu bir dayanışma yöntemidir. Ikimiz de bu projenin bir benzerini sahnelediğimiz oyunlar için uygulamaya koyuyoruz. Her oyunda askıya bırakılmış biletlerimizle tiyatronun her kesime ulaşabilirliğini arttırmak istiyoruz.
Siz de bir fazla bilet alıp bu uygulamaya destek olabilirsiniz!

ASKIDA BİLET 

*Sahne Terminal’de oynanacak Tiyatro Terminal oyunları için geçerlidir. *Her oyunda 4 şahıs için askıda bilet bırakılacaktır. Biletler 1 kişilik olacaktır. Bu 4 biletin üçünden 15-25 yaş arasındaki öğrenciler, birinden ise 45 yaş üstü bir seyirci yararlanacaktır.
*Bir şahıs sürem süresince bir tek 1 kere askıda bilet uygulamasından faydalanabilecektir.
* Askıda bilet uygulamasında elde edilmiş hak başka bir oyuna ya da tarihe aktarılamaz. *Dileyen seyirciler Sahne Terminal’den bilet alıp askıya bırakarak uygulamadan daha çok kişinin faydalanması için destek olabilirler.

BU UYGULAMADAN YARARLANMAK İÇİN NE YAPMAM GEREK?

*Bırakılan askıda biletlerden yararlanmak isteyen kişiler o hafta askıda bileti olan oyunun adı ile beraber kendi ad ve soyadları, yaşları ve telefon numaralarını yazdıkları bir maili info@tiyatroterminal.com adresine göndereceklerdir. Duyurudan sonrasında maili adresimize ulaşan ilk kişiler askıda biletin sahibi olacaktır. Mevzu kısmına askıda bilet yazılması gerekmektedir.  Askıda bilet uygulamasından yararlanacak kişiler belli olduğu anda kendilerine mail ve telefon kanalıyla  geri dönüş yapılacaktır. Askıda Bilet sahibi kişilerin oyundan otuz dakika ilkin Sahne Terminal’e gelip kimliğini göstererek biletini teslim alması yeterlidir.

Bu hafta 22 Mart tarihinde 20:30’da Sahne Terminal’de oynanacak Ferhad ile Şirin oyunu için 4 bilet askıdadır.

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir