Ana Sayfa / Konser / Tiyatro Şenay İki Yeni Oyun

Tiyatro Şenay İki Yeni Oyun

 

ŞUBAT AYINDA YEPYENİ İKİ OYUN: “UFAK TEFEK YAŞAMLAR” ve “İSTANBUL DEYİNCE”
Gayrettepe KATS Sahne, Şubat ayında Tiyatro Şenay’ın yepyeni iki oyununu sanatseverlerle bir araya getiriyor: Karşılaştıkları sorunlardan kurtulmaya çalışan insanların keyifli hikâyelerini özetleyen “Küçük Tefek Yaşamlar” adlı kabare oyunu ve hem sözleri hem sesleriyle benzersiz bir kent hikâyesi özetleyen “İstanbul Diyince” adlı şiirli-vurmalı bir şov!
Gayrettepe KATS Sahne, Tiyatro Şenay’ın “Küçük Tefek Yaşamlar” adlı yeni kabare oyunu ve İstanbul üstüne yazılmış şiirlerin derlendiği benzersiz bir kent hikâyesi özetleyen “İstanbul Diyince” oyunuyla Şubat ayına merhaba diyor.
Kamuran Akkor, Onur Şenay, Ayçe Abana, Umut İlban, Seran Data ve Cengiz Orhonlu’nun oynadığı, Gülhan Eralp’in müziklerini yapmış olduğu “Küçük Tefek Yaşamlar” adlı kabare gösterisi, karşılaştıkları sorunlardan kurtulmaya çalışan insanların keyifli hikâyelerini konu alıyor. Ali Cüneyd Kılcıoğlu’nun yazdığı, Enis Yıldız’ın yönettiği kabare oyunu “Küçük Tefek Yaşamlar”, gülmek isteyen herkesi bekliyor.
Orhan Topçuoğlu’nun derlediği, Özdemir Çiftçioğlu’nun yönetmenliğini, Umut İlban’ın destek yönetmenliğini üstlendiği “İstanbul Diyince” oyunu ise; çağlar süresince aşk, nefret, hasret ve ümit olan, hem varlık hem yokluk olan bir şehrin hikâyesini konu alıyor. “İstanbul Diyince” oyunu; Orhan Topçuoğlu, Onur Şenay ve Eda Hususi’i aynı sahnede bir araya getiriyor.
Tiyatro Şenay’ın iki perdelik “Küçük Tefek Yaşamlar” adlı kabare oyununun prömiyeri 7 Şubat 2018, Çarşamba akşamı iken “İstanbul Diyince” adlı müzikli şiir gösterisi 15 Şubat’tan itibaren seyircisiyle buluşacak. Başlama saati 20.30 olan oyunların biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.
Data için: biletix.com
info@katssahne.com
www.tiyatrosenay.com
www.katssahne.com
Adres: Müselles Sok No:3 Gayrettepe/İstanbul
(Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)
Tel: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir