Ana Sayfa / Albümler / Tame Impala’dan Let It Happen videosu

Tame Impala’dan Let It Happen videosu

Tame Impala son albümleri “Currents”dan gösterilen ilk single’ları ‘Let It Happen’ için hazırlanan videoyu paylaştı! ‘Let It Happen’ için hazırlanan video minimum single kadar başarı elde etti.

Tame Impala, 1960lı seneler sonunda popülerlik kazanan Beatles, Pink Floyd ve heavy psychedelic pop gruplarından sonrasında, örneksiz tarzıyla 2000li yılların psychedelic pop/rock temsilcisi olarak müziğini dinleyicileriyle bir araya getiriyor. 13 parçalık yepyeni üçüncü stüdyo albümleri “Currents” Modular Recordings / Universal Music etiketiyle Temmuz ayında müzikseverlerle buluşmuş ve albüm tam not almıştı.

‘Let It Happen’ videosunu aşağıda seyredebilirsiniz:

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir