Ana Sayfa / Konser / Tac’ın Nöbetcileri ve Joker Toy sahnede

Tac’ın Nöbetcileri ve Joker Toy sahnede

 

“TAC’IN NÖBETÇİLERİ” ve “JOKER” 22-23 KASIM’DA TOY İSTANBUL’DA!
B Planı’nın yeni oyunu “Tac’ın Nöbetçileri” 22 Kasım Çarşamba akşamı bir kez daha ve Avrupa yakasında yalnız TOY İstanbul sahnesinde tiyatroseverlerle buluşacak. Onur Alagöz’ün tek kişilik “Joker” oyunu ise 23 Kasım Perşembe akşamı tekrardan TOY İstanbul’da sahnelenecek.
Kaya Akkaya ve Murat Eken’in beraber rol almış olduğu “Tac’ın Nöbetçileri”; 22 Kasım 2017, Çarşamba akşamı TOY İstanbul’da sahnelenecek. B Planı’nın yeni oyunu “Tac’ın Nöbetçileri”; 1648’de Agra’da, dillere destan hikâyesi ve eşi olmayan mimarisiyle dünyanın yedi harikasından biri olmuş, aşkın ve cennetin tasviri görkemli yapı Tac Mahal’i sakınan iki muhafızın dostluğunu hem keyifli hem de trajik bir üslupla konu alıyor. Temelinde güzellik terimini tartışırken inanç ve kanunların onu iyi mi yok edebileceğini inceleyen oyun, kurallar ve özgürlük arasına sıkışmış bizleri yeni bir masala çağırıyor. Rajiv Joseph’in değindiği, Sami Berat Marçalı’nın dilimize çevirip yönettiği oyunun destek yönetmenliğini Seda Türkmen üstüne alıyor.
23 Kasım 2017, Perşembe akşamı TOY İstanbul’da tekrardan tiyatroseverlerle buluşacak olan tek kişilik “Joker” oyununda Onur Alagöz rol alıyor. Ceren Yüksekkaya’nın yazdığı ve yönettiği oyun; tiyatronun sorunlarını, dizileri, popüler kültürü, yıldız sistemini, cüzdanı ile vicdanı içinde, iyi-doğru oyuncuyla meşhur oyuncu içinde sıkışan tiyatro sahiplerinin kederini tartışırken seyirciye bol miktarda da kahkaha attırıyor.
Başlama saati 20.30 olan oyunların biletleri, toyistanbul.com’dan ve her gün 13.00’ten itibaren açık olan TOY İstanbul gişesinden temin edilebilir.
Adres: Maçka Gmall – Harbiye, Kadirgalar Cad.
No:3 34367 Maçka/İstanbul
Tel: +90 212 970 28 69

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir