Ana Sayfa / Video / “Swan Lake Reloaded” Ekim’de Türkiye’ye geliyor

“Swan Lake Reloaded” Ekim’de Türkiye’ye geliyor

Dünyanın en mühim koreograflarından Fredrik Rydman’ın bir Çaykovski klasiği olan Kuğu Gölü balesinden uyarlayarak modernize etmiş olduğu görkemli gösterisi “Swan Lake Reloaded” Türkiye’ye geliyor

Sokak Dansçılarından Kuğu Gölü

Dünyanın en fazlaca sahnelenen gösterisi Kuğu Gölü, bu kez sokak dansı versiyonuyla Ekim ayında İstanbul ve Ankara’da seyirciyle buluşacak.

Çaykovsky’nin başyapıtı Kuğu Gölü’nü tekrardan yorumlayarak breakdansı sahneye taşıyan meşhur koreograf Fredrik Rydman, fantastik bir dansla unutulmaz bir sahne gosteri sunmaya hazırlanıyor.

Tempolu dans koreografisi ve remiks müzikleriyle nefesleri kesecek olan Swan Lake Reloaded, dünya turnesi kapsamında 7-9 Ekim tarihlerinde İstanbul Sıkıntılı PSM’de olacak. 14-16 Ekim tarihlerinde ise Ankara Congresium sahnesinde,ortalama 20 bin sanatseverle buluşacak olan Swan Lake Reloaded’nın sanat grubu içinde dünyanın önde gelen break dans üstadları sahne alacak.

Uyuşturucuya karşı Kuğu Gölü Balesi

Misyonu tüm dünyada uyuşturucu karşıtı olarak malum meşhur koreograf Fredrik Rydman tarafınca sahneye konulmuş olan Swan Laked Reloaded, bilinenin aksine “Aşk ve sevginin değiştiremeyeceği hiçbir şey yoktur” mottosuyla çıkış yapıyor. Aşk ve hırsın, bağımlılık ve kandırmacanın hikâyesinin anlatıldığı, “Swan Lake Reloaded”da Çaykovsky sokak dansçılarıyla buluşuyor.

İyi ile kötünün amansız mücadelesi, tempolu müzikler ve enerji yüklü ve iddialı danslarla sahneye taşınıyor.

Biletler satışa çıktı

7-9 Ekim tarihlerinde İstanbul Sıkıntılı PSM’de , 14-16 Ekim tarihlerinde ise Ankara Congresium’ da sahnelenecek olan görkemli gösterinin biletleri Biletix’te…

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir