Ana Sayfa / Albümler / STING’İN YENİ ALBÜMÜ 57TH & 9TH ÇIKTI!

STING’İN YENİ ALBÜMÜ 57TH & 9TH ÇIKTI!

2015 sonlarından 2016 yılının ilk yarısına kadar Sting’in stüdyoda çalışırken görüntülendiği fotoğraflar toplumsal medya platformlarında yayınlanıyordu. Beklenen albüm ’57TH & 9TH’ EMI – Universal Türkiye ve Radyo ODTÜ iş birliğiyle çıktı!

 

Bu görkemli albümü iTunes üstünden satın almak için tıklayın

 

Bir tanıtım videosunda Sting’in albüm ile ilgili yapmış olduğu açıklamalar şu şekildeydi: “İçinde bol miktarda Rock’n Roll bulunan bu albüm, arayış, gezi, yol ve bilinmeyene doğru gidiş temalarında dolaşıyor.”

 

‘I Can’t Stop Thinking About You’ single’ının da içinde bulunmuş olduğu ’57TH & 9TH’ albümünü tamamlayabilmek için Sting oldukca fazla mesai harcadı ve senelerdir gitar merkezli rock müzik yapmıyordu ve yüzünde bir gülümsemeyle  bunun bir lavta albümü olmadığını söylemiş oldu. Bunu söylerken 2006 senesinde çıkardığı “Songs From the Labyrinth” albümüne gönderme yapıyordu. “Bu albüm şimdiye kadar yaptığım tüm albümlerden daha oldukca rock soundu taşıyor. Aslına bakarsak yaptığım her şeyin bir yansıması fakat onlardan oldukca daha enerjik. Çıtayı daima birazcık daha yükseğe taşıyıp neler olacağını görmeyi oldukca seviyorum.”

 

Daha çok Sting dinlemek için

Spotify: http://spoti.fi/2eYA983
Apple Music: http://apple.co/2eYAfMX
fizy: http://bit.ly/2fpZPLj
YouTube: http://bit.ly/2fH9jok
Türk Telekom Müzik: http://bit.ly/2fH9vny
Deezer:  http://bit.ly/2fiBCJt

 

Kaynak : http://muzrad.com/stingin-merakla-beklenen-yeni-albumu-57th-9th-cikti/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir