Ana Sayfa / Akustik / Spotifyı Müzik Dinlemek Dışında Kullanmanın 10 Yaratıcı Yolu!

Spotifyı Müzik Dinlemek Dışında Kullanmanın 10 Yaratıcı Yolu!

Spotify dinleyicileri bugüne dek aşklarını duyuru etmekten, ayrılma isteklerini dile getirmeye ve hatta kahvaltı sipariş etmeye kadar kendilerini Spotify ile ifade etmenin birçok yaratıcı yolunu denediler.

İşte Spotify çalma listelerinin alışılagelmişin haricinde 10 değişik kullanımı:

Aşkınızı itiraf edin – Noah, Joanne ve Lazy Dog Spotify’ı aşklarını duyuru etmek için kullananlar içinde. Hannah Woodley ise oluşturduğu çalma listesindeki şarkı adlarıyla aşkını duyuru etmeyi bir adım öteye taşıdı. Hannah’ın listesindeki şarkı isimlerini alt alta yazınca şu bildiri ortaya çıkıyor: “Senden hoşlanıyorum ve sana bunu söylemek istedim. Sen aynı şekilde hissetmesen de mühim değil fakat ben bilmen icap ettiğini düşündüm. Sen öyleki hissetmiyorsan, gene de dost olarak kalabiliriz. Klişeyim”
Meşhur filmlerden alıntılar yapın – Sam ve Mollie, Yıldız Wars filmlerindeki repliklerden alıntı yaparak sevgililerini etkilemeyi başarıyor.
Sevgilinizden ayrılın – Kirstin birkaç buluşmadan sonrasında Wyatt’tan ayrılmak istiyor. Bir tek Wyatt’ın görebileceği hususi bir Spotify çalma sıralaması hazırlıyor sadece kız kardeşi Erika bunu her insana açık hale getiriyor. Wyatt ise hazırladığı çalma listesiyle yanıt vermekte gecikmiyor.
Evcil hayvanınıza hususi bir sıralama hazırlayın – Pets filmini izlediniz mi? Köpekler siz evde olmadığınızda dans etmeyi seviyor. Bunu bilen Xanny köpeği için bir sıralama hazırlamış.
Kahvaltı siparişi verin – Average Joe kahvaltıda istediklerini babasına bir çalma listesiyle iletmeyi tercih etmiş.
Yüksek sesle çalışan arkadaşlarınızı duymayın – Telefonda yüksek sesle konuşan ya da sakızını şaklatarak çiğneyen arkadaşlarınızı White Noise Sound Therapy ile duymazdan gelin.
Sabah iş yolculuğunuz esnasında sakinliğinizi koruyun – Sabah işe giderken yada dönerken metroda, metrobüste yada otobüste sakinliğinizi Guided Meditation çalma sıralaması ile koruyun.
Yeni bir beceri edinin – Spotify ile Fransızca yada İspanyolca öğrenme listeleriyle yeni bir beceri kazanabilirsiniz
Çocuğunuza okumayı öğrenirken destek olun – Spotify’ın çocuk kategorisi olan Kids Category’de uyku vaktinden, banyo zamanına yada otomobille seyahate kadar her duruma uygun çalma listeleri var. Şarkılar içinde evlatların okumalarını yada kelime hazinelerini geliştirecek tüyolar da var.
Sevdiğinize sinyali verin – Bu çalma listesiyle gece boyu film seyretmek tarihe karışabilir: Netflix and Chill Playlist

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir