Ana Sayfa / Albümler / Sharon Van Etten’dan “Because I Was in Love” Uyarlaması

Sharon Van Etten’dan “Because I Was in Love” Uyarlaması

Sharon Van Etten‘in, 2009 senesinde çıkmış olan ilk albümü “Because I Was in Love”, yenilenmiş ve 2 bonus parça eklenmiş haliyle birlikte 17 Kasım’da müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

“(it was) Because I Was in Love” ismiyle çıkış meydana getirecek olan albümün içinde daha evvel sınırı olan sayıda vinil plak halinde yayınlanmış olan “I’m Giving Up on You” ve “You Didn’t Really Do That” isminde parçalar bonus olarak bulunuyor.

Albüm, Vinly Me Please’den, 9 Kasım’dan itibaren ön siparişle yada Van Etten’in internet adresinden sipariş edilebilecek. Dijital versiyonu ise büyük mağazalarda satışa çıkarılacak.

Müzisyen, Soundcloud üstünden “I Wish I Knew” parçasının yeni halini yayınlayarak hayranlarını yenilenmiş albümle ilgili epey heyecanlandırdı.

Genç müzisyen, son albümünü 2014’te “Are We There” ismiyle yayınlamıştı. Sonraki yıl ise “I Don’t Want to Let You Down” ismiyle bir single çıkarmıştı. Daha sonrasında tv ve dizi sektörüne giriş meydana getiren sanatçı, “Twin Peaks” dizisinde bir bölümde Skeeter Davis’in şarkısı olan “The End of the World”ü coverlamış, Netflix dizisi olan The OA’da ise Rachel rolünü üstlenen boy göstermişti.

(it was) Because I Was in Love Şarkı Sıralaması

1. “I Wish I Knew”
2. “Consolation Prize”
3. “For You”
4. “I Fold”
5. “Have You Seen”
6. “Tornado”
7. “Much More Than That”
8. “Same Dream”
9. “Keep”
10. “It’s Not Like”
11. “Tüm ortaklık Out”
12. “I’m Giving Up On You” (bonus track)
13. “You Didn’t Really Do That” (bonus track)

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir