Ana Sayfa / Video / Shakira ve Rihanna düeti: Can’t Remember To Forget

Shakira ve Rihanna düeti: Can’t Remember To Forget

Grammy ödüllü müzisyen ve besteci Shakira yeni albümünü 2014 senesinde Sony Music etiketiyle yayınlayacağını açıklamıştı. Sanatçının albüm haberinin arkasından ise şimdi hepimiz bir öteki yıldız isim Rihanna’nın twitter sayfasından yapmış olduğu açıklamayı konuşuyor. Açıklamaya nazaran Shakira ve Rihanna, Shakira’nın  yeni albümünde yer alacak ilk single “Can’t Remember To Forget“i beraber seslendiriyor. Şarkı 13 Ocak’ta müzikseverlerin beğenisine sunulacak! Geçtiğimiz ay Los Angeles’da video çekimleri için bir araya gelen ikilinin yer almış olduğu “Can’t Remember To Forget” videosunun yönetmenliğini ise müzik dünyasının önde gelen isimlerinden Britney Spears, Chris Brown ve Lady Gaga’nın da videolarını çekmiş olan Joseph Kahn üstüne alıyor!

Halen stüdyoda yeni İngilizce albümünün çalışmalarına devam eden Shakira bununla birlikte “The Voice” programının 2014 bahar sezonunda da jüri üyesi olarak yer alacak.

Sony Music Entertainment CEO’su Doug Morris “Shakira bir dünya starı ve inanılmaz bir kabiliyet. Bir kez daha Sony Music ailesi olarak onla çalışacak olmaktan büyük coşku duyuyoruz.” derken, Sony Music Latin, İspanya ve Portekiz CEO’su Afo Verde ise “Shakira eşi olmayan bir sanatçı. Latin kültürünü ve ruhunu dünyaya yayıyor ve onun benzer biçimde bir sanatçıyla çalışmak bizim için bir imtiyaz ve büyük onur.” diyor.

Kolombiyalı müzisyen ve besteci Shakira kariyeri süresince, dünya genelinde 60 milyonun üstünde albüm sattı ve 2 Grammy, 8 Latin Grammy, 4 World Music Award, 3 American Music Award ve 5 Billboard Müzik Ödülü dahil olmak suretiyle sayısız ödülün sahibi oldu. Son 10 senenin ABD’da en oldukca satılan 20 single içinde 4 şarkısı bulunan sanatçı ek olarak Cenup Amerikalı olup ABD’da 1.sıraya yerleşen tek yıldız oldu. 18 yaşından itibaren devamlı vakıflarla çalışan ve benzeri görülmemiş bir hayırsever olan Shakira, 2011 senesinde ABD devlet başkanı Obama tarafınca verilen unvanla Latin asılı evlatların eğitimine yönelik bir komisyonda çalışmalarına devam ediyor.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir