Ana Sayfa / Biyografi / Selin Boronkay Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

Selin Boronkay Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

: Selin Boronkay Kim, Yaşam öyküsü, Selin Boronkay kaç yaşlarında yaşı kaçtır, Selin Boronkay doğum zamanı, Selin Boronkay nereli, Selin Boronkay boyu kaç, Selin Boronkay yaşamı ve yaşamı

Selin Boronkay Biyografisi

Selin Boronkay 16 Nisan 1974 tarihinde dünyaya gelmiştir. Boronkay, Üniversite yaşamını Almanya’da tamamlayıp Türkiye’ye döndükten sonrasında başarıya ulaşmış birçok işe imza atmıştır. Birçok etkinlikte yer edinen Selin Boronkay AKUT’un bir üyesidir. Oran Halkla İlişkiler, Toy Box Production, S Manegement, Pan Ajans ve Cess Oran Ajans şeklinde kurumlarda halkla ilişkiler müdürü koordinatör patron ya da yönetici sıfatlarıyla vazife almıştır.

 

Meşhur sanatçılara ve mankenlere menajerlik icra eden Selin Boronkay bu sektördeki emekleri esnasında pek oldukca mühim faaliyete öncülük etmiştir. Selin Boronkay’ın adı menajerliğini yapmış olduğu Grup Destan’ın solisti Mehmet Hakan Can Akçay ve Kaan Berkan şeklinde isimlerle de anıldı.
Şovmen Beyazıt Öztürk ile de bir dönem anılan Selin Boronkay’ın son olarak 2011 senesinde kendi ajansına bağlı olan Çağatay Ulusoy ile beraber oldukları iddiaları gündemde olmuştur.

 

Bu sayfada Selin Boronkay isminde şahsın biyografik detayları yer verilmiştir. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz mevzusu kişinin yaşamı hakkında yanlış yada tamamlanmamış bir informasyon bulunduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bizlere bildiriniz. En kısa sürede lüzumlu düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir