Ana Sayfa / Konser / Sarıyer Tiyatroda Şenliği Başlıyor

Sarıyer Tiyatroda Şenliği Başlıyor

 

25 Mart Pazar Rıfat Ilgaz Kültür Merkezi önünden Cumhuriyet Meydanı’na kadar gerçekleşecek yürüyüş korteji ile başlamış olacak şenlik, 20:00’da Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelenecek Sarıyer Belediye Tiyatrosu’nun yeni oyunu “Kafkas Tebeşir Dairesi” ile devam edecek.

22 erişkin oyunu, 8 çocuk oyununun oynanacağı festival 300 den fazla sanatçıya, tiyatro üstatlarına ve  20.000 sanatsevere ev  sahipliği meydana getirecek.

festival 6 Mayıs’a kadar devam edecek

ŞENLİK PROGRAMI

25 Mart Pazar

14.00 Kortej Yürüyüşü

18:00 Semiha Berksoy Opera Vakfı Tiyatro 2000- İnsan Neyle Yaşar?

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

27 Mart Salı

20:00 Istek Türker Tiyatro Ayna – İstanbul’un Gözleri Mahmur

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

30 Mart Cuma

20:00 Pa Prodüksiyon – Kırık Bebek ve Diva

Yer: Nejat Uygur Sahnesi

31 Mart Cumartesi

13:00 Uygur Çocuk Tiyatrosu – Burnunu Kaybeden Palyaço

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Tiyatro Ak’la Kara – Üç Dahi

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

4 Nisan Çarşamba

20:00 Mask-Kara Tiyatrosu – Hanım Ölüleri

Yer: Nejat Uygur Sahnesi

6 Nisan Cuma

13:00 Cici Tiyatro – Noktalama İşaretlerinin Serüveni

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Sarıyer Belediye Tiyatrosu – Kafkas Tebeşir Dairesi

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

7 Nisan Cumartesi

13:00 Yapınak Sanat – Karlar Kraliçesi

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Perdeci Oyuncuları – Hakkaniyet, Sizsiniz

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

8 Nisan Pazar

18:00 Giresun Belediye Kent Tiyatrosu – Yedi Kocalı Hürmüz

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

10 Nisan Salı

20:00 Tiyatro Diğeri Hayatlar – Üç Kişilik Düet

Yer: Nejat Uygur Sahnesi

11 Nisan Çarşamba

20:00 Gönül Ideal & Gazanfer Özcan Tiyatrosu – Hırsız

Yer: Nejat Uygur Sahnesi

17 Nisan Salı

20:00 Ekip Tiyatrosu – Dünyanın En Güzel Arabistan’ı

Yer: Nejat Uygur Sahnesi

19 Nisan Perşembe

20:00 Frankfurt Türk Tiyatrosu – Üstü Kalsın

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20 Nisan Cuma 

13:00 Masal Gerçek Tiyatrosu – Pıtırcıklar

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Tiyatro 3023 – Şifa Niyetine

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

21 Nisan Cumartesi

13:00 Dream Team Academy Theatre – Rumi ve Yaşlı Aslan

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Ankara Sanat Tiyatrosu – Bir Bavula Ne Sığar Ki ?

Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı

22 Nisan Pazar

13:00 Bakırköy Belediye Tiyatrosu – Otobüs Durağında Üç Egoist

Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı

18:00 Bakırköy Belediye Tiyatrosu – Komik Karanlık

Yer: Boğazıçı Kültür Sanat Merkezı

25 Nisan Çarşamba 

20:00 KAST – Özgür Düşüş

Yer: Nejat Uygur Sahnesi

27 Nisan Cuma

13:00 Tiyatro Gülgeç – Bir Turunç Masalı

Yer: Rauf Denktaş Kültür Merkezi

20:00 Tiyatro Yan Tesir – Çıkmaz Sokak Evlatları

Yer: Rauf Denktaş Kültür Merkezi

28 Nisan Cumartesi

13:00 Sarıyer Sanat Tiyatrosu – Rapunzel ile Beyaz Atlı Prensi

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

20:00 Yolcu Tiyatro – Joko’nun Doğum Günü

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

29 Nisan Pazar

18:00 Zihinsel Engelliler Tiyatrosu – Eyvah Telefonumu Açtı

Yer: Nejat Uygur Sahnesi

3 Mayıs Perşembe

20:00 Adana Kent Tiyatrosu-Boyacı

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

4 Mayıs Cuma

20:00 Antalya Kent Tiyatrosu – Huysuz

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

5 Mayıs Cumartesi

20:00 Altıdan Sonrasında Tiyatro – Filifu’nun İntikamı

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

6 Mayıs Pazar

18:00 Dostlar Tiyatrosu – Göçmenler

Yer: Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir