Ana Sayfa / Kitaplar / Sana Soyundum

Sana Soyundum

Amerikalı yazar Sylvia Day’in, aşk ve erotizmi ustaca harmanladığı ve tüm dünyada büyük ilgi uyandıran, Crossfire triosunun ilk kitabı Sana Soyundum, yazarın Türkiye’deki hayranlarıyla da buluşuyor.
Doğan Kitabından çıkan romanımızın başkahramanı, New York’a yeni taşınan, 24 yaşındaki Eva… Crossfire binasındaki bir reklam ajansında işe adım atmak suretiyle olan genç hanım, bisexuel arkadaşı Cary ile beraber yaşamaktadır.

Evden işe ne kadar sürede gidebileceğini kontrol etmek için Crossfire binasına eşofmanlarıyla gittiği gün, hayatında o güne dek görmüş olduğu en çekici erkekle karışlaşır ve New York’un gözde bekârlarından Gideon’la aralarında dayanılmaz bir elektrik oluşur.

Ertesi gün patronu Mark’ın yanında işe başlamış olan Eva onunla tekrardan karşılaşır.

Ve Mark’la gittikleri görüşmede, bu çekici ve gizemli insanın inanılmaz bir servetin ve bizzat Crossfire Holdingin sahibi bulunduğunu öğrenir.

Gideon direkt mevzuya girerek Eva ile beraber olmak istediğini söyler.

Eva bu ani tekliften rahatsız olsa da, içten içe kuvvetli bir cinsel çekimin içine düşer.

Bigün Cary ile gittikleri bir barda Gideon net bir halde Eva’ya toplumsal yanı azca cinsel yanı kuvvetli bir beraberlik önerir.

Eva duygusal bir bağ hissetmeden cinsellik yaşayamayacağını söyler fakat sonuçta kendisini tutkulu bir cinsel serüvenin ortasında bulur.

Eva için Gideon giderek bir bağımlılık haline gelir.

Erotik edebiyat türünün dünyaca meşhur adı, Amerikalı yazar Sylvia Day, edebiyatta erotik içerikli gizemli aşk serüvenlerine ilgi duyanlara Sana Soyundum ile kayıtsız kalamayacakları bir alternatif sunuyor.

ABD’da haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan kitabı, özetlemek gerekirse ultra erotik bir aşk romanı olarak tanımlamak mümkün.

Sylvia Day’in Crossfire triosunun bu ilk halkasından sonrasında, ikinci kitap Mart ayında, son kitap da ABD ile aynı anda Haziran’da Doğan Kitap etiketiyle okurlarla buluşacak.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir