Ana Sayfa / Konser / Samsun Hayal Atölyesi’nden 13 Günde 3 Prömiyer

Samsun Hayal Atölyesi’nden 13 Günde 3 Prömiyer

 

Bu sürem oyun çalışmalarını yaz aylarından itibaren sıkı bir halde başlatan ekip, üç oyununda prömiyerini Kasım ayına sakladı. 6 Kasım’da TÖRE, 13 Kasım’da UÇURTMANIN KUYRUĞU ve 18 Kasım’da TEHLİKELİ SAPLANTI oyunları ile Samsun LOVELET SAHNESİ’nde izleyici ile buluştu.

Uçurtmanın Kuyruğu

Bu sürem oyunları LOVELET SAHNESİ’nde oynayacak olan tiyatro, ek olarak bu sahnede 1-5 Mart 2018 tarihleri içinde yapılacak olan Samsun 1. Hayal Atölyesi Tiyatro Buluşması’na da hazırlıklarını sürdürüyor.

Tehlikeli Saplantı

Genel Sanat Yönetmeni Yaratı AKAL, oyunların sonrasında şunları açıkladı: “Tiyatromuz hem ekip hem de izleyici potansiyeli açısından giderek büyüyor. Sezona 13 günde 3 prömiyerle adım atmak keyifli olmasıyla birlikte yorucu da oldu bizim için. Fakat giderek artan bir izleyici sayısı ile karşılaşmak yorgunlukları unuttururken umudumuzu da yeşertti. Ekibimizde alın teri döken her insana,  izlemeye gelen seyircilere ve bizlere sahnesinin kapılarını açan LOVELET AVM müdürü Sayın Mustafa SÜZEN ve ekibine teşekkür ederiz.”

Hayal Atölyesi Tiyatrosu bu oyunların haricinde bu sürem BİR GARİP ORHAN VELİ ve HAYALİ İKRAM-DOĞAÇLAMA TİYATROSU adındaki gösterilerini sergilemektedir.

Detaylı informasyon için www.hayalatolyesitiyatrosu.com

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir