Ana Sayfa / Albümler / Sam Smith’ten Yeni Albümü Ve Özel Hayatı Üzerine Açıklamalar

Sam Smith’ten Yeni Albümü Ve Özel Hayatı Üzerine Açıklamalar

3 Kasım’da ikinci stüdyo albümü “The Thrill Of It All“u çıkarmaya hazırlanan Sam Smith, yeni albümünden hususi hayatına kadar birçok mevzuda açıklamalarda bulunmuş oldu.

Sam Smith kendisiyle ilgili olarak parmağındaki iki Venüs dövmesini göstererek “Tam olarak iyi mi adlandırabileceğimi bilmiyorum fakat adam olmamla birlikte hanım olduğumu da hissediyorum” dedi.

sam smith high heels ile ilgili görsel sonucu

Dikkat çeken açıklamalarına devam eden Smith, hanım giysilerine de ilgisi bulunduğunu belirtti. “Topukluları seviyorum, evimde bir sürü topuklu ayakkabı var. Hayatımda asla adam kıyafetimin olmadığı zamanlar oldu. İki buçuk yıl süresince okula tam makyajla, takma kirpiklerle, taytlarla gitmişliğim bile var.

sam smith high heels ile ilgili görsel sonucu

Meşhur müzisyen sözlerine; yeni albümünün daha büyümüş, daha özgüvenli, daha gay bulunduğunu hissettirebildiği bir emek harcama bulunduğunu da sözlerine ekledi. “Şimdi görünen o ki geçmişte yanlış şeyi söyleyip incinmekten korkuyordum. İlk albümümü 19 yaşımda yazmaya başlamıştım. Bir köyden Londra’ya yeni taşındığım dönemlerdi ve o köydeki tek gay çocuk bendim. O yüzden o zamanlar tam olarak ne anlatmak istediğimi bilmiyordum.

Albümünden çıkardığı ilk tekli Too Good At Goodbyes‘tan sonrasında ikinci teklisi Pray‘i de hayranlarıyla buluşturan Smith, İngiltere turu kapsamında vereceği konserlerin tarihlerini de paylaştı.

20 Mart – Fly DSA Arena, Sheffield
21 Mart – Newcastle Metro Radio Arena, Newcastle
23 Mart – Glasgow The SSE Hydro, Glasgow
27 Mart – Manchester Arena, Manchester
30 Mart – Dublin 3Arena, Dublin
3 Nisan – Birmingham Genting Arena, Birmingham
6 Nisan – The O2, Londra
7 Nisan– The O2, Londra

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir