Ana Sayfa / Konser / Sahne Tozu Tiyatrosu İZPEK Tiyatro Günleri Başladı

Sahne Tozu Tiyatrosu İZPEK Tiyatro Günleri Başladı

 

Haldun Dormen’in sanat danışmanlığını yapmış olduğu Sahne Tozu Tiyatrosu ve İzpek işbirliğinde hayata geçen parasız tiyatro günleri yoğun ilgi görmüş oldu. Sahnelendiği ilk günden beri büyük ses getiren “Kamp 17” adlı oyun, İZPEK Tiyatro Günleri galası için sahne aldı ve 550 şahıs tarafınca seyredildi.

Oyunun finalinde sahneye gelen Sahne Tozu Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Çağlar İşgören, bugünün gerçekleşmesinde gerçek başrollerin İzpek Yönetim Kurulu Başkanı Özay İpek ve Başkan Yardımcısı Hasan İpek’e ilişik bulunduğunu belirterek coşkulu iltifatlar içinde sahneye çağrı etti.

Oyunu oldukca beğendiğini dile getiren İzpek Yönetim Kurulu Başkanı Özay İpek, oldukca başarıya ulaşmış bir oyun sergileyen Sahne Tozu Tiyatrosu ile beraber olmaktan büyük keyif aldıklarını söylemiş oldu. “Bu birlikteliğin oldukca uzun seneler devam etmesini canı gönülden istiyoruz” dedi.

Tiyatro seyircisini çoğaltmak ve daha çok kişiye tiyatro sanatını ulaştırmak adına meydana getirilen işbirliğinin açılış oyununa katılan izleyiciler bu işbirliğinden oldukca memnun olduklarını dile getirdiler.

İzpek ve Sahne Tozu Tiyatrosu işbirliğiyle meydana gelen İzpek Tiyatro Günleri kapsamında, Haziran ayının sonuna kadar her Perşembe günü, Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi’nde parasız oyunlar sergilenecek.

www.sahnetozu.com

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir