Ana Sayfa / Konser / “Şafakta Buluş Benimle” Enka Sahnesinde

“Şafakta Buluş Benimle” Enka Sahnesinde

 

Kültür sanatın sürekli destekçisi ENKA Kültür Sanat, 27 Şubat Salı akşamı DOT ekibini sahnesine konuk ediyor. “Şafakta Buluş Benimle” adlı oyun, acıklı bir aşk ve yitik öyküsünü ele alıyor.


ENKA Kültür Sanat İbrahim Betil Oditoryumu’nda 27 Şubat Salı akşamı sahnelenecek “Şafakta Buluş Benimle”, DOT oyuncularının kuvvetli yorumuyla ENKA seyircisiyle buluşuyor. Bir tekne kazasından kurtulan iki kadının, bambaşka ruh halleri içinde birbirine tutunmaya ve evlerine dönüş yolunu bulmaya çalışmasını mevzu alan oyunda, Esra Ruşan ve Berfu Öngören rol alıyor.

Oyunun kahramanları Robyn ve Helen’in duygusal öykülerine odaklanan oyun, Murat Daltaban’ın yönetmenliğinde sahneye taşınıyor. Hikayeyi el üstünde taşıyan başarı göstermiş oyunculuklarla ENKA seyircisiyle buluşacak oyun, saat 20.30’da başlıyor.

Tam: 60 TL ve Talebe: 30 TL olarak fiyatlandırılan “Şafakta Buluş Benimle” performansının biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Davet Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz.

30. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları’nın, 5 Nisan evveliyatına kadar devam edecek etkinlik programı için feysbuk.com/enkakultur, instagram.com/enkakultur ve twitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilirsiniz.

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir