Ana Sayfa / Mobil / Rootsuz sd karta taşıma, rootsuz hafiza kartina oyun kurma, ace hafiza kartina bilgi tasima galaxy ace htc

Rootsuz sd karta taşıma, rootsuz hafiza kartina oyun kurma, ace hafiza kartina bilgi tasima galaxy ace htc

 htc bellek kartına taşıma, galaxy ace telefon hafızası, android bellek kartına taşıma, telefon hafızası taşıma, bellek kartı root

Root gerektirmez! Telefon belleğinden Bellek kartına Taşıma Unlock

KAYIT YERİNİ DEĞİŞTİRMEKTEDİR! ROOT OLAYINDAN daha SAĞLIKLIDIR GÜNCELLEME YAPABİLİRSİNİZ,CİHAZ GARANTİ DISINA CIKMAZ, KORKMADAN KULLANABİLİRSİNİZ SU ANA KADAR CİHAZLARDA SORUN YARATMADI 

Programı Direk İndirmek İçin Buraya Tıkla!

// bir cok program telefon hafızasına yüklenir, bunların cogu bellek kartına tasıyamazsınız. telefon hafızası bir süre sonrasında şişer… 
// programın amacı bellek kartına tasınmayan programların kilidini acması ve istediginiz programı rahatca bellek kartına tasıyabilirsiniz. 
// varsayılan kurulum yeri olarak bellek kartını meydana getirecek ve rahatca uygulamalar bellek kartına kurulacak ya da siz taşıma yapabileceksiniz. 
// root gerektirmez en güzeli de bu! apps2sd programı ile aynı isi görmez! apps2sd uygulamasını acabilirsiniz yalnız programları daha rahat tasıyabilmeniz icin! 

Oneclick adını koydugum program benim şeklinde android acemesi elemanlar icin bir uygulama bu uygulamayı yapmamda ki sebep root yapmadan cogu uygulamayı bellek kartına taşımak icindir. taşımak derken direk kendisi tasımıyor yalnız adb kullanarak bellek yeri değiştiriyor. bazı kullanıcılar bilhassa bilmeyenler icin birebir bence.

uygulamanın videosu. android sdk kurulu olmasa bile icindeki tinny dedigim uygulamam calısıyor. adb icerisinde calıstıgından dolayı tüm android cihazlarda calısır. 

download :

Yada Hotfile’dan indir:

Hotfile.com: One click file hosting: Oneclick.rar

dosyaları cıkartın, telefonunuzu ayarlar / uygulamalar / bilinmeyen kaynaklar seçin ve gene aynı menüde ki geliştirmeye basıp / usb hata ayıklama modunu etkinleştirin! programı acın birinci ? tusuna basın android sdk kurulu degilse arka planda tinny calısacak. 
tinny calısınca menü tusu adı değişecek ve vaka bitti! root etmeden cogu uygulamanın varsayılan degerleri artık bellek kartı App2sd yada uygulamalar bölümünden istediginiz programı bellek kartını taşıyabilirsiniz. 

Galaxy i9003 ve 5670 /// Neo ve Neov üstünde sorunsuz calıstı. galaxy serisindeki telefonlarda feysbuk dahil cogu uygulamayı bellek kartına taşıyıp kullanabilirsiniz, xperia serisinde whatspp feysbuk malesef taşınmıyor.

hoşçakal kullanın androidi cözdükce çömez kullanıcılar icin uygulamalar halletmeye devam edecegim.

Alıntıdır Dostlar 1 Teşekkürü Fazlaca Görmeyin İnanılmaz Bir Kolaylık Tavsiye Ederim Kolay Gelsin.

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir