Ana Sayfa / Akustik / Rachel Platten’den ilk albüm Wildfire

Rachel Platten’den ilk albüm Wildfire

Son zamanların yükselen pop yıldızı Rachel Platten’ın merakla beklenen ilk stüdyo albümü “Wildfire” iki değişik versiyonuyla şimdi müzik marketlerde!

“Wildfire” albümünü ilk olarak The Ellen DeGeneres Show’da tanıtan Rachel Platten, canlı performansıyla izleyenleri kendisine fanatik bıraktı. Albümden ilk olarak yayınladığı ve İngiltere’de 1. sıraya kadar yükselen “Fight Song” ile dünya müzik listelerinin zirvesinden inmeyen Platten, ikinci single’ı “Stand By You” ile de listelerdeki iddialı duruşunu korudu.

Rachel Platten; sevgi ve mutluluk mesajları taşıyan Wildfire albümünü tamamlanmasında fanatiklerinin ona esin verdiğini ve albümü ona inananlara armağan ettiğini söylemiş oldu. Albümüzde iki değişik versiyonuyla gösterilen albümün delüks versiyonunda fazladan olarak Lonely Planet şarkısı ve de Fight Song ve Stand By You şarkılarının akustik versiyonları yer ediniyor.

Twitter üstünden hayranlarıyla birebir iletişime geçmeyi seven Platten, yeni albümündeki 12 şarkının adını fanatiklerinin resimleriyle birlikte geçtiğimiz günlerde #WeAreTheWildfire hashtag’iyle paylaştı. Bununla kalmayıp, geçtiğimiz ay fanatiklerine toplumsal medya üstünden teşekkür edip, kendisine fotoğraflarını göndermelerini isteyen Platten, Wildfire albüm kitapçığında hayranlarını hususi bir sürprizin beklediğini de hatırlattı.

Kısa sürede büyük başarılara imza atan Rachel Platten’ın “Wilfire” albümü, yayınlandığından itibaren 6 değişik iTunes sıralamasında 1 numaraya kadar yükselirken İngiltere’nin en başarıya ulaşmış radyosu Radio 2, “Wildfire”ı haftanın albümü olarak deklare etti. 26 Şubat 2016 tarihinde “The Wildfire Tour”a başlamış olan sanatçının “Fight Song” video klibi YouTube’da 100 milyonu aşkın izlenme elde etti.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir