Ana Sayfa / Kitaplar / PİNK’TEN YENİ ALBÜM: BEAUTIFUL TRAUMA

PİNK’TEN YENİ ALBÜM: BEAUTIFUL TRAUMA

Kaliteli pop sevenler için iyi haber! Dünyaca meşhur pop yıldızı Pink’in merakla beklenen yeni albümü ‘Beautiful Trauma’ online platformlardan sonrasında nihayet CD ve LP versiyonlarıyla da yayımlandı. Peki albüm iyi mi eleştiriler aldı?
Pink'ten yeni albüm: Beautiful Trauma

13 şarkıdan oluşan ‘Beautiful Trauma’ albümü için Steve Mac, Johnny McDaid, Max Martin, Shellback, Jack Antonoff, Julia Michaels ve Greg Kurstin şeklinde mühim isimlerle çalışıldı. Fakat işin en vurucu kısmı, ek olarak albümde yer edinen ‘Revenge’ şarkısı için Pink’in rapçi Eminem’le bir araya gelmesi. İnsan bir heyecanlanıyor değil mi?

İsmi ‘Revenge’ olunca sert ve karanlık bir şey bekliyor. Bence beklentilerinizi yükseltmeyin; zira ‘Revenge’ bu güzel albümün en zayıf halkası…

Albümün herkesçe beğenilen en iyi parçası ise ‘What About Us’ oldu. Ki esasen albümden single olarak gösterilen ilk şarkı ‘What About Us’. 26 ülkenin iTunes listesine 1 numaradan girdi, dünya genelinde 150 milyonu aşkın dinlenme oranına ulaştı.

 

 

Albümle aynı adı taşıyan ‘Beautiful Trauma’ şarkısı için ise bir dans videosu hazırlayan Pink, bu videonun yapım ve koreografisi için Nick Florez ve RJ Durell ile çalıştı. Onu da şuraya bırakalım:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir