Ana Sayfa / Programlar / Photoshop CC’de yeni 3D baskı özellikleri ve 3D model yazdırma hakkında bilgi

Photoshop CC’de yeni 3D baskı özellikleri ve 3D model yazdırma hakkında bilgi

Photoshop-Creative-Cloud-635x352

Photoshop Creative Cloud’un yeni güncellemesinde artık  Şaşırtıcı Perspektif Eğme Özelliği de mevcut.

Peki bu özellik nedir, iyi mi kullanılır ve ne işe yarayacak?

Bundan sonrasında 3D baskı işleri oldukça daha kolay bir hale gelecek ve kolaylaşacak!

Doğrusu artık 3D model yazdırmak isteyenlerin işi oldukça daha kolay olacak!

Adobe Creative Cloud için gösterilen büyük güncellemenin bir parçası olarak Photoshop CC’ye entegre edilmek suretiyle hizmete sunulan yeni 3D baskı özellikleri, Creative Cloud üyelerinin kolay ve güvenilir bir halde 3D tasarımlar üretebilmesini, düzeltmesini, önizleme yapabilmesini, hazırlayabilmesini ve yazdırabilmesini mümkün kılarak 3D baskı pazarında büyük ilerleme sağlıyor.

Yeni 3D baskı özellikleri hem de kreatiflerin sıfırdan 3D tasarımlar oluşturmasına ya da mevcud 3D modellerin iyileştirilmesine ve alışılmış Photoshop araçları ile güzel, baskıya hazır 3D modeller üretmesine destek oluyor.

Otomatik mesh tamiri ve destek yapısı üretimi, modellerin güvenilir bir halde üretilmesini sağlarken, doğru önizlemeler kreatiflerin baskı işlerini güvenle teslim edebilmesine olanak tanıyor.

Mevzu hakkında bilgi veren Adobe Creative Media Solutions Başkan Yardımcısı Winston Hendrickson, “Photoshop CC’deki yeni 3D baskı özellikleri, hepimiz için 3D modellerin basılmasındaki tahmine dayalı işleri ortadan kaldırıyor.

Eskiden, 3D modelleme araçları ile üretilen içerik ile yüksek kaliteli sonuçlar sunmak için 3D yazıcıların gereksinim duydukları içinde bir boşluk vardı.

Artık, Photoshop CC’de bir tek ‘Yazdır’ seçeneğini tıklatmak, 3D tasarımları fizyolojik dünyaya getirebiliyor.” bu gelişmeyi değerlendirdi.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir