Ana Sayfa / Biyografi / Pelin Karahan Kimdir, Pelin Karahan Hayatı ve Biyografisi

Pelin Karahan Kimdir, Pelin Karahan Hayatı ve Biyografisi

Gerçek Adı: Vildan Pelin Karahan
Mesleği: Beyaz perde Sanatçısı & Dizi Oyuncusu
Doğum Yeri: Ankara, Türkiye
Doğum Zamanı: 06 Ekim 1984
Eğitimi : Ön Lisans

Pelin Karahan, 06 Ekim 1984’de Ankara’da hayata merhaba dedi. Ortaokula kadar Ankara Arı Koleji Ödemiş’te ondan sonra Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi’nde eğitimine devam etti. Eskişehir’de gezim otelcilik okudu. Kavak Yelleri’nde Aslı karakterini canlandırmaktadır.

Pelin’in başından bugüne ne oyunculuk ne de sanatın herhangi bir kolu ile ilgili hiçbir merakı, emek harcaması ve altyapısı olmadığı halde üniversite yıllarında tv hayatına girmesi arkadaşlarının yardımı ile olmuştur. Reklam çekimleriyle başladığı oyunculuğa Kavak Yelleri dizisiyle devam etti.

Bir ropörtajında Pelin, meşhur olmasıyla ilgili şunları ifade etmiştir: Ajanstan aradılar ve görüşmeye gitmemi söylediler. Görüşmeye gittim. “Müzikle uğraşıyor musun?”, “Spor yapıyor musun?”, “Bir müzik aleti çalabiliyor musun?”, “Okullu musun?” şeklinde bir sürü sual sordular. Ben her soruya “hayır” diyordum. Orada bir sürü insan vardı ve aralarında fazlaca güzel fiziğe haiz mankenler de vardı. Onlara baktığımda şansımın sıfır bulunduğunu düşündüm. Hem tecrübesiz, hem kabiliyetsizdim, hem de kısa boyluydum. Bazı sahneleri oynattılar. Sonunda beni ciddiye aldıklarını gördüm, ben de çabaladım ve görevi aldım.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir