Ana Sayfa / Albümler / Paul Kalkbrenner’den yeni albüm: 7

Paul Kalkbrenner’den yeni albüm: 7

Berling Calling filmine yapmış olduğu soundtrackle tanınan tekno müziğin öncü isimlerinden Alman DJ/prodüktör, Paul Kalkbrenner yeni albümü “7” ile Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alıyor.

Albümdeki “Cloud Rider” adlı parçasıyla oldukça sevilen ve müzik çevrelerince beğenilen DJ yepyeni albümü ile ara verdiği müzik hayatına tekrardan devam ediyor.

1985 senesinde müziğe trompete olan merakıyla süregelen paul kalkbrenner, 90’lı yıllara ulaştığında Berlin’in genç kulüplerinde ilk performanslarını sergilemeye başladı. Seneler geçtikçe elektronik müziğin içine giren DJ, birikimini zaman içinde ilerleyen prodüksiyon ekibiyle daha ileriye taşıdı ve 1997-98 yıllarında German TV, ARD, RTL, premiere şeklinde kanallarda editör, operatör ve prodüktörlük yapmış oldu. 2000’li yıllara ulaştığında dünyanın birçok noktasında başarıya ulaşmış performanslara imza atmış, kariyer sahibi bir dj olarak anılan Kalkbrenner, filmi ve albümü Berling Calling’le oldukça adından söz ettirmişti.

Yeni albümü 7 ile görkemli bir dönüş icra eden Paul Kalkbrenner’in müzik severlerin arşivinde ne olursa olsun bulunması ihtiyaç duyulan bu albümü Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir