Ana Sayfa / Mobil / Nexus 5, Nexus 8 ve Nexus 11 Teknik Özellikleri ve Resimleri Konsept Olarak Ortaya Çıktı

Nexus 5, Nexus 8 ve Nexus 11 Teknik Özellikleri ve Resimleri Konsept Olarak Ortaya Çıktı

Meşhur akıllı telefon üreticisi Nexus’un yakında çıkarmayı organize ettiği yeni cihazlar hem tasarımıyla hem de haiz olacağı üstün donanımsal özellikleriyle şimdiden göz dolduruyor.

Hemen hemen konsept aşamasında olan fakat bu projeler gerçekleştiğinde piyasada oldukça iddialı modellerle yarışacağa benzeyen Nexus’un çıkaracağı bu üç telefon modeli Nexus 5, Nexus 8 ve Nexus 11 ile ilgili bazı teknik detaylar, öne çıkan özellikleri ve konsept haliyle ekran görüntüsü fotoğraflarını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Önümüzdeki dönemlerde karşımıza çıkması olası Nexus cihazlar için hazırlanan konsept emekler ve teknik özellikler göz dolduruyor.

Teknolojioku: Nexus 5, Nexus 8 ve Nexus 11 konsept emekler!

Nexus markalı cihazlar haiz oldukları saf Android yardımıyla birçok kesimin ilgisini çeker.

Üstelik Play Store’dan alışveriş yapabileceğiniz bir ülkede yaşıyorsanız söz mevzusu cihazlara bütçe dostu fiyatlardan haiz olabilirsiniz.

Birkaç gün içinde Google I/O etkinliği başlamış olacak ve etkinlik kapsamında Google’ın birçok yeniliği karşımıza çıkarması planlanıyor.

Nexus markalı yeni bir ürün tanıtımı beklenmiyor sadece Nexus 4 ve Nexus 7’nin yenilenmiş versiyonlarının beklendiğini hatırlatalım.
1368442477_nexus-5-nexus-8-nexus-11-concept-1.jpg

Nexus 5’in resmi duyurusu ise ekim ayında planlanıyor.

Bu yönde çeşitli sızıntı ve dedikodular var sadece hemen hemen teyit edilen bir informasyon yok.

Telefon yüksek ihtimalle gene LG cephesinden gelecek.

Tasarım anlamında Nexus 4’ten pek bir farklılık beklenmese de, teknik özellikler noktasında dolu dolu bir cihazın bizleri beklediğini söyleyebiliriz.

Tasarımcı Bob Freking gelecek Nexus telefon ve tabletlerin neye benzediğini hayal ederek bazı konsept emekler sergiledi.

Nexus 5, Nexus 8 ve Nexus 11 için hazırlanan çalışmalara ve bahsi geçen teknik özelliklere aşağıdan ve sonraki sayfalardan göz atabilirsiniz.
1368442498_nexus-5-nexus-8-nexus-11-concept-4.jpg
1368442513_nexus-5-nexus-8-nexus-11-concept-2.jpg

1368442525_nexus-5-nexus-8-nexus-11-concept-3.jpg

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir