Ana Sayfa / Programlar / MP3 Rocket İndir, Bedava İndir, Ücretsiz İndir Son Sürüm İndir

MP3 Rocket İndir, Bedava İndir, Ücretsiz İndir Son Sürüm İndir

MP3 Rocket ile Youtube videolarını mp3 yada video olarak kaydedebilir, tv izleyebilir, radyo dinleyebilir, oyun oynayabilir ve insanlarla söyleşi edebilirsiniz.

 indir.jpg (240×58)MP3 Rocket programı her türden medya formatına kolaylıkla ulaşmanıza olanak elde eden kullanımı kolay ve parasızbir program.

Programda öne çıkan 6 tane başlık bulunmakta. Bunlar; music (müzik), video, watch tv (tv izle), radio (radyo), games (oyunlar), chat (mesajlaşma).

Her başlığın kendine özgü değişik işlevleri bulunmakta, birazcık bunlardan bahsedelim.

Music: Music menüsü altındaki arama menüsü yardımıyla istediğimizi müzik videolarını Youtube’da arayabilir ve anlık olarak istediğimiz kalitede bilgisayarımıza MP3 formatında kaydedebiliriz.

Video: Video menüsü altında gene müzik menüsü altında olduğu benzer biçimde istediğimiz videoları Youtube üstünden arayarak bulabilir, programın bizlere indirmemiz için izin verdiği 7 formattan birini seçerek ve istersek bunun haricinde da farklıvideo ayarlarını kullanarak videoyu bilgisayarımıza indirebiliriz.

Watch TV: Bu menü altında ister kategoriye gore istersekte ülkelere gore ayrılan tv yayınlarını izlememizmümkün. Oldukça geniş bir tv kanalı arşivi bulunmakta.

Radio: Radio menüsü altında gene ister türe gore istersekte ülkeye gore ayrılan radyo yayınlarını dinleyebiliriz.

Games: Bu menü altında çeşitli oyunlara ulaşabilir ve istediğimiz oyunları keyifle oynayabiliriz.

Chat: Son olarak chat menüsü altında programın kendi mesajlaşma sistemine girerek programı kullanan öteki insanlarla söyleşi etme şansına sahibiz.

Genel olarak baktığımızda bu kadar oldukca işlevi bir arada yapabilen bir program olan Rocket MP3 her bilgisayarkullanıcısının bilgisayarında bulunmalı diye düşünüyorum.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir