Ana Sayfa / Mobil / Mobil Age of Empires: World Domination oyunu iOS, Android ve Windows cep telefonları için geliyor!

Mobil Age of Empires: World Domination oyunu iOS, Android ve Windows cep telefonları için geliyor!

Age of Empires cebinize geliyor

Age of tutkunlarının oldukça sevinecekleri müjdeli haber geldi!

Dünyanın gelmiş geçmiş en popüler oyunlarından birisi olan Microsoft’un ürettiği Age of Empires: World Domination oldukça yakında akıllı telefon ve tabletlerde oynanabilecek. Microsoft’tan gelen resmi açıklamaya nazaran haberin ayrıntıları şöyleki;

Microsoft, bunun için oyunun kendi websitesinde Age of Empires:World Domination‘ın mobil versiyonunun duyuru fragmanını yayınladı.

Webrazzi’de yer edinen habere nazaran Age of Empires’ı yeni nesil mobil strateji olarak tekrardan tanımlayan Microsoft, oyunun mobil versiyonunu bu yaz piyasaya sunacak.

Age of Empires: World Domination mobil oyunu iOS, Android ve Windows cihazlar için tekrardan tasarlanmış. Oyun, tıpkı masaüstünde olduğu benzer biçimde takımlar halinde oynanabilecek ve mobile hususi yeni cenk sistemleriyle gelecek.

Oyunu indirmek isteyenler, buradan ön kayıt yapabiliyorlar. Fanatikleri Age of Empires’ın mobile gelmesini geçtiğimiz yazdan bu yana bekliyorlardı, Microsoft, sonunda müjdeli haberi verdi.

Fragmanda göreceğiniz benzer biçimde Microsoft, oyunun mobil versiyonunda, Celt, Hun, Viking ve Frank uygarlıklarının yer alacağı bilgisini paylaşıyor. Bununla birlkte oyunun alıştığımız benzer biçimde gerçek zamanlı oynanıp oynanmayacağı ya da ücretli olup olmayacağı hemen hemen net değil.

Dünyaca meşhur Age of Empires oyununun mobil platformlara taşınması niçin bu kadar uzun bir süre alır doğrusu insan merak etmeden duramıyor. Fakat fanatiklerinin çıkışını dört gözle bekleyeceği ortada…

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir