Ana Sayfa / Konser / Menemen Belediyesi 10.İnadına Tiyatro Festivali Programı

Menemen Belediyesi 10.İnadına Tiyatro Festivali Programı

 

MENEMEN BELEDİYESİ

10.İNADINA TİYATRO FESTİVALİ Program

10 Nisan 2018 Salı (1.Gün)

Saat: 16.30_Sokak Gösterileri

Şov Sanatları Atölyesi/Canlı Heykel (Sevgi Yolu)

Ağaçkakan Kukla Atölyesi ( Cumhuriyet Meydanı)

Saat: 17.00_Festival Korteji

(Belediye Önü)

Saat: 18.00_ Çelenk Sunuş/Açılış

Tahir Şahin- Menemen Belediye Başkanı

Gezer Dans Topluluğu

(Cumhuriyet Meydanı)

Saat: 20.00_ Sergi/ Merasim

”Festivalin 10 Yılı” Sergisi Açılışı

Kubilay Aydınlık Yüzler Onur ve Emek Ödülleri Töreni

(Menemen Belediyesi KUBİLAY Kültür Merkezi)

(Ümran Baradan Sergi Salonu/Çolpan İlhan Sahnesi)

Saat: 20.30_Açılış Oyunu

Asuman Dabak Sahne İzmir

“Ay Tutulması”

Uyarlayan: Karden Kasaplar Yöneten: Serkan Kunter

Süpervizor: Asuman Dabak

(Menemen Belediyesi KUBİLAY  Kültür Merkezi)

11 Nisan 2018 Çarşamba (2.Gün)

Saat: 10.00_ NÖBETÇİ SAHNE/Ankara (Çocuk Oyunu)

“Kuyruksuz Yıldız”

Yazan/Yöneten: Özgür Akıncıoğlu

(Menemen Belediyesi Kültür Merkezi)

Saat: 12.30_DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

ŞEHİR TİYATROSU

“Beyaz”

Yazan: Emmanuelle Marie Yöneten:Cem Kenar

(Menemen Belediyesi KUBİLAY Kültür Merkezi)

 

Saat: 15.30_ SÖYLEŞİ

“Sanata Adanmış Seneler”

(Menemen Belediyesi KUBİLAY  Kültür Merkezi)

Saat: 18.00_UŞAK BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU

“Ben Ruhi Bey Nasılım?”

Yazan: Edip Cansever / Yöneten: Murat Çubukçu

(Taşhan)

Saat: 20.30_KEPEZ BELEDİYE TİYATROSU

“Düğün Evi Oyun Evi”

Derleyen: Nurhan Karadağ / Yöneten: Aylin Arslan

(Menemen Belediyesi Kültür Merkezi)

 12 Nisan 2018 Perşembe (3.Gün)

Saat: 10.00_ŞEHR-İ BİNGÖL TİYATROSU(Çocuk Oyunu)

“Büyülü Kolye”

Uyarlayan/Yöneten: Yunus Ziraatçi

(Menemen Belediyesi Kültür Merkezi)

Saat: 12.30_İSKELE BELEDİYE TİYATROSU/KKTC

“Entrikalı Dolap Komedyası”

Yazan: Yunus Emre Gümüş/ Yöneten: Sami Yakar

(Menemen Belediyesi KUBİLAY  Kültür Merkezi)

Saat: 15.30 ATÖLYELER

Erdoğan Eğmen/ Tiyatroda Plastik Makyaj

Mert Turak/ Oynama Olgusu

(Menemen Belediyesi KUBİLAY Kültür Merkezi)

Saat: 18.00_ YÜKSEL ÜNAL/ Tek Kişilik Şov

“Çöp Tenekesi”

(Taşhan)

Saat: 20.30_AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU

“Salaklar Sofrası”

Yazan: Francis Weber Yöneten: Hasan Hüseyin Elmas

(Menemen Belediyesi Kültür Merkezi)

13 Nisan 2018 Cuma (4.Gün)

Saat: 10.00_UÇAN PELERİN KUKLA TİYATROSU/İzmir (Çocuk Oyunu)

“Bilgenin Öğüdü”

Yazan: Burak M. Geçimli Yöneten: Murat B. Kavrukkoca

(Menemen Belediyesi Kültür Merkezi)

 

Saat: 12.30_ TİYATRO FİGÜR/ Nilüfer

“Boş Kent”

Yazan: Deyan Dukovski Yöneten: Fidan Budak

(Menemen Belediyesi KUBİLAY  Kültür Merkezi)

Saat: 15.30_SÖYLEŞİ

“Sahneden Ekrana Büyülü Bir Seyahat; Oyunculuk”

AYHAN TAŞ (Tiyatro/Beyaz perde Oyuncusu)

BENNU YILDIRIMLAR( Tiyatro/Beyaz perde Oyuncusu)

BİRGÜL ULUSOY( Tiyatro/Beyaz perde Oyuncusu)

MERT TURAK ( Tiyatro/Beyaz perde Oyuncusu)

NEDİM SABAN( Tiyatro /Beyaz perde Oyuncusu)

(Menemen Belediyesi KUBİLAY  Kültür Merkezi)

Saat: 18.00_ESKİŞEHİR SANAT TİYATROSU

“Galileo’nun Korkulu Düşünceleri”

Yazan / Yöneten: Erkal Ümit

(Taşhan)

Saat: 20.30_ BEYÇELİK GESTAMP TİYATRO TOPLULUĞU/ Bursa

“Yeşil Papağan Ltd”

Yazan: Mehmet Baydur/ Yöneten: İzzet Boğa

(Menemen Belediyesi Kültür Merkezi)

14 Nisan 2018 Cumartesi  (5.Gün)

Saat: 10.00_İLKER KILIÇER PANTOMİM (Çocuk Oyunu)

“Zarfsız Kuşlar”

Uyarlayan/Yöneten/Oynayan: İlker Kılıçer

(Menemen Belediyesi Kültür Merkezi)

Saat: 12.30_MALTEPE BELEDİYE TİYATROSU

“Memurin Faslı”

Yazan: Coşkun Irmak / Yöneten: Kubilay Erdelikara

(Menemen Belediyesi KUBİLAY  Kültür Merkezi)

Saat: 15.30 ATÖLYELER

Mutlu Polat/ Tai Chi başlangıç hareketleri ve  süre, mekan

uzay üçgeninde bedensel ifade arayışları

Özdemir Nutku / Reji Defteri

(Menemen Belediyesi KUBİLAY Kültür Merkezi)

Saat: 18.00_ MARMARA DRAMA TOPLULUĞU/İstanbul

“Marat Mütevazı”

Yazan:Peter Weis Uyarlayan/Yöneten: Erkan Kılıç

(Taşhan)

Saat: 20.30_ EFELER BELEDİYE TİYATROSU

“İpler Kimin Elinde ”

Uyarlayan/Yöneten: Arkın Selek

(Menemen Belediyesi Kültür Merkezi)

 

15 Nisan 2018 Pazar (6.Gün)

Saat: 10.00_SAPANCA SANAT TİYATROSU(Çocuk Oyunu)

“Haydi Masallara”

Yazan: Kamer Yıldız Ok/Okan Çabalar Yöneten: Gürcan Salihoğlu

(Menemen Belediyesi Kültür Merkezi)

Saat: 12.30_ ASTRAL TİYATRO/ İstanbul

“Doğaçlama Tiyatro”

(Menemen Belediyesi KUBİLAY  Kültür Merkezi)

Saat: 14.00_ 10. YIL PİKNİĞİ

Saat: 18.00_ERDEMLİ BELEDİYE TİYATROSU

“Töre”

Yazan: Turgut Özakman Yöneten: Deniz Sandalcı

(Taşhan)

Saat: 20.30_ BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU

“Gulyabani”

Yazan: Hüseyin Rahmi Gürpınar Oyunlaştıran: Lale Oraloğlu / Yöneten: Volkan Özgömeç

(Menemen Belediyesi Kültür Merkezi)

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir