Ana Sayfa / Video / Megastar’dan Romantik Sürpriz: Beni Çok Sev

Megastar’dan Romantik Sürpriz: Beni Çok Sev

Adımı Kalbine Yaz ile dinleyicisinin büyük beğenisini toplayan Tarkan’ın, uzun süredir üstünde titizlikle çalmış olduğu onuncu albümü 10, müzikseverlerle yedi senelik hasretin arkasından 15 Haziran’da buluşmuştu.

Megastar Tarkan’ın, büyük bir heyecanla hazırladığı, her renkten 14 pop şarkısının yer almış olduğu yeni albümünden ilk tekli klibiyle beraber sunulan Yolla şarkısıydı.

Çok süre geçmeden Tarkan ikinci teklisi olan Beni Çok Sev‘in klibi için çalışmalara başladı. Klipte eşi Pınar Tevetoğlu ile kamera karşısına geçen Megastar, böylece fanatiklerine büyük bir sürpriz yapmış oldu. Düğün heyecanlarını tekrardan yaşayan meşhur çift, Mayıs 2016’da mütevazi bir törenle evlenmişlerdi.

Sözleri Günay Çoban‘a, bestesi Serkan İzzet Özdoğan‘a ilişkin olan Beni Çok Sev şarkısının video klibi, şimdiden heyecanla planlanıyor.

Ayrıca klipten ilk görüntüler de gösterildi. 3 Aralık’ta yalnız Fizy‘de yayınlanacak klibin Youtube şeklinde öteki video paylaşım sitelerine ne süre koyulacağı ise bilinmiyor.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir