Ana Sayfa / Albümler / Lana Del Rey’den yeni albüm: Lust For Life

Lana Del Rey’den yeni albüm: Lust For Life

Bir saat on iki dakika uzunluğundaki on altı şarkılık yeni bir Lana Del Rey albümü olan ‘Lust For Life’ müzik marketlerde bu yıl yerini alan güzide albümlerden biri. Lana, sakin tavrı ve bir halde, her nede olsa örneksiz ve hüzünlü ses tonuyla şarkılar söyleyerek 2012 senesinde girmişti yaşamımıza. Ona dünya çapındaki şöhretini kazandıran “Born to Die”dan sonrasında, Lana’nın altı yıl içindeki dördüncü stüdyo albümü olarak karşımıza çıkıyor Lust For Life.

Açık ki elimizde durmaksızın üreten, iyi niyetli bir sanatçımız var. Son albümünde yer edinen şarkıların en başlangıcında Love geliyor, albümün ilk şarkısı olan Love’ı Şubat ayında yayımlamıştı Lana. Hemen sonra da The Weeknd’in eşlik etmiş olduğu albümle aynı adı taşıyan Lust for life’ı dinleme fırsatımız olmuştu.

Albüm iki gün ilkin, 21 Temmuz tarihinde müzik marketlerdeki ve dijital mecralardaki yerini aldı. Daha evvel yayınlanmış olan teklilerle beraber yoğun bir müziksever ilgisi altında kalan on altı şarkıdan bahsediyoruz. Lana’nın kim bilir en meşhur şarkısı Summertime Sadness ile yarışabilir mi kim bilir fakat, dijital mecradaki dinleme sayılarında yolun dörtte birini tamamlamış şeklinde görünüyorlar. Güzel ve sakin bir albüm, bir kulak kabartırsınız, hoşça kalırsınız.

 

Kaynak : http://kiyimuzik.com/lana-del-rey-lust-for-life-2017/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir