Ana Sayfa / Albümler / Lady Gaga Yeni Bir Albüm Üzerinde Çalışıyor!

Lady Gaga Yeni Bir Albüm Üzerinde Çalışıyor!

Lady Gaga, Joanne Dünya Turu’nu dünyanın dört bir tarafındaki öteki şehirlere taşımaya hazırlanırken başka bir haber daha verdi: sıradaki albümü.

Bir sürü fikrim ve yaratmak istediğim oldukca şey var, yakında görmüş olacaksınız. Yaratmak için birazcık zamana ihtiyacım var.

Gaga, Ekim 2016’da piyasaya sürdüğü albümle ABD’de art arda dört kere 1 numaralı albüm rekoruyla yeni bir üstün dereceli dönemine girerken, Gaga’nın bir başka müzik projesi üstünde şimdiden çalmış olduğu gerçeğini hayranlarıyla paylaşmak sürpriz olmayacak.

Gaga’nın “Princess Die” ve “Living on the Radio” şeklinde yayınlanmamış şarkıları konserlerinde söylediği biliniyor sadece Gaga, karmaşık teknik kurulum sebebiyle bu turda set list değişimleri için daha azca fırsatı olacağını itiraf ediyor.

Bu, ara sıra bu şarkıları söylemeyeceğim anlamına gelmiyor fakat bu şov aslına bakarsak son aşama karmaşık ve karışık, tüm sahne bilgisayar ile kodlandı. Her şeyin gerçekleşeceği an gerçekleşmesini sağlamak için yüksek stresli ve gerilmiş bir sahne arkamız var. Şu demek oluyor ki, set list birazcık değişebilir sadece çoğunlukla sizin için oluşturduğumuz bir parçayı görmeye geliyorsunuzdur. Adım adım düşündüğümüz iki saat on beş dakika. Bu bizim kalbimizden ve grup, dansçılar, sanatçılar, 10 yılda birlikte çalıştığımız ve arkamızda olan her insana ilişik.

Yeni albümünün konseptini ve şarkılarının dokusunu merakla beklerken Joanne albümünü sindirmeye devam ediyoruz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir