Ana Sayfa / Albümler / Katy Perry Double Rainbow’la geliyor

Katy Perry Double Rainbow’la geliyor

Katy Perry’nin yeni albümü Double Rainbow ne vakit çıkacak? 

Katy Perry, Yeni Albümü Hakkında Bilgiler Verdi!

Katy Perry, Ascap Expo’ya katıldı. Burada yeni albümü hakkında bazı bilgileri verdi ve yeni şarkısının adını da söylemiş oldu! Katy’nin aylar ilkin Sia ile birlikte çalıştığını söylemiştik. Katy, dün gece Sia ile birlikte yazdığı şarkının adının “Double Rainbow” olacağını söylemiş oldu fakat şarkı hakkında herhangi bir şey söylemedi.

Yeni albümle Bonnie McKee, Dr.Luke, Max Martin, Greg Wells ile çalışacağını söyleyen Katy bunu Perry, “Emek verme programımı kendim yaptığımda, plak şirketine yeni albümümü yapmak istediğimi söylediğimde bu rekabetin başladığı zamandı. Bu üzerimde baskı bulunduğunu hissettiğim zamandı” dedi.

“Kusmuk kelimeleri için bana izin verilir. Bunu diğerleriyle bulamayacağım demek değildir, fakat bana izin verirler (Bu cümleden sonrasında öğürme sesi çıkardı). Max ve Dr.Luke benim için en oldukca çaba harcayan kişiler. Grup olarak biz şüphesiz bir gücüz. Max’le melodi seçimlerini, Luke’la ise üretim ve en mühim verileri ve melodi üstünde çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Bonnie McKee ile Cali Gurls, Teenage Dream, Last Friday Night, Part of Me ve Wide Awake şarkılarını yazmıştı. Katy, Bonnie McKee için “Onunla çalışmak acıklı kabahat toplantısı şeklinde. Biz en iyi şarkı sözleri için dövüş sahnesindeymişiz şeklinde bunu kanıtlıyoruz. Teenage Dream’i yapmadan ilkin şarkıyı 3 kez oluşturduk” dedi.
Son toplantılarında Katy yoga dersinden gelmiş ve içeri girdiğinde “Double rainbow” isminde bir şarkı yazmak isterim demiş. Arkasından şarkı oluşturulmuş. Nakarat kısmında Bonnie McKee’nin de yazarlığı bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir