Ana Sayfa / Mobil / iOS ve Android için The Collectables Oyun Tanıtımı, Oyunun Mevzusu, Hikayesi ve Yorumlar-İnceleme

iOS ve Android için The Collectables Oyun Tanıtımı, Oyunun Mevzusu, Hikayesi ve Yorumlar-İnceleme

Crytek mobil için ilk oyununu duyurdu: The Collectables (Aksiyon Dolu)

Daha ilkin kişisel bilgisayarlar için  dünyaca meşhur oyunlar üreten Crytek, nihayet  mobil dünyaya merhaba diyebildi!

Dünyada ve devletimizde en fazlaca oynanan ve sevilen oyunlar arasına giren Far Cry ve Crysis şeklinde görkemli kalitede oyunları icra eden şirket Crytek, yakaladığı bu başarının arkasından şimdi de mobil dünya için çıkardığı The Collectables isminde yeni bir oyunla akıllı cihazlarda aynı başarıyı yakalamaya çalışacak.

Bu yazıda sizlere oldukça iddialı olan The Collectables oyununun bir öninceleme mahiyetinde özetlemek gerekirse tanıtımını yapacağız.  Oyunun çıkış zamanı ve iyi mi olacağı ile ilgili detaylar ve tanıtım videosu haberin devamında…

Crytek, Japon şirket DeNA ile ortaklaşa olarak geliştirdiği mobil oyunu The Collectables bu zamana kadar gelmiş oyunlar içinde değişik bir tarza haiz.  Aksiyon dozu yüksek, CryEnginedestekli grafikleri üst kalite olacak şeklinde görünen oyun 2014’te iOS ve Android için piyasaya sürülecek.

1386853715_the-collectables-rope-bridge.jpg
Ücretsiz bir şekilde piyasaya sürülecek oyuna öncesinden kayıt yaptırmak ve piyasaya sürüldüğünde haberdar olup, sınırı olan sayıda dağıtılacak olan armağanlara haiz olmak isteyen kullanıcılar buraya tıklayabilir. Oyunla ilgili gelen ilk videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz. Kurgusunun ve hikayesinin Cehennem Melekleri‘ni hatırlattığını da söylemeliyim.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir