Ana Sayfa / Programlar / İnternet TV Programları Bedava İndir Ücretsiz Download

İnternet TV Programları Bedava İndir Ücretsiz Download

İnternet TV Programları Bedava İndir Ücretsiz Download

Free Web TV 6.3

Free Web TV programı web üstünden tv izlemenize yarayan ve size dünya üstündeki günlük ve canlı gösterim icra eden 1800 kanalı seyretme olanağıtanıyan bir program. TV kartına gerek kalmadan web bağlantısını kullnarak televizyonlardaki yayını bilgisayarınıza getiren bu yazılım ister düşük web hızına haiz olun ister yüksek size kaliteli ses ve görüntü sağlıyor.

İsterseniz program üstünden izleyebildiğiniz kanalları tam ekran olarak seyretme özelliğide programda bulunuyor. Hiçbir kayıt gereksinimi istemeyen bu yazılımücretli. Fakat tecrübe etme süresi içinde program hakkında daha çok bilgiye haiz olabilirsini. Alternatif programlara, dil öğrenmeye, yabancı kültürlere, eğlence yada haberlere ilgi duyuyorsanız bu program sizin için güzel bir seçim.

Tekrardan dizayn edilmiş arayüzü ve TV istasyonu filtreleme (Filter TV Stations) özelliği eklenen programın son sürümü 6.3 ile 20 kanal daha eklenmiş bulunuyor.

INTERNET TV – BvT Live TV İndir

Online tv ve radyolardan, medya ve ses dosyalarınızı yürütmeye, tam ekran online oyunlardan online sözlüğe kadar bir oldukca özellik sizi bekliyor.

Canlı Tv :
Yüzlerce Tv ve Radyo kanalını tv kartına gerek kalmadan ve ücretsiz bir şekilde takip edip kendi favorilerinizi oluştura bilirsiniz. Gelişmiş arama seçeneği ile istediğiniz radyo ve tv kanalına kolayca ulaşabilmenizin yanı sıra ülkelere ve dillere nazaran sıralama da yapabilirsiniz.

Medya Oynatıcı : 
3.0 versiyonunun en mühim özelliklerinden kabul edilen medya oynatıcısı kısmı yardımıyla BvT Live Tv yalnızca bir online gösterim programı olmaktan çıkıp tam bir medya yazılımına dönüştü. Bu sayede bilgisayarınızdaki mahalli ses (mp3,ma,wav) ve video (avi,mpg,wmv) dosyalarını kolayca yürütebileceksiniz.

Eklentiler : 
İnternet kullanıcılarının gereksinimlerine yanıt verebilmek için hazırlanan eklentiler kısmı ile bir oldukca ek özelliğe hızlıca ulaşabileceksiniz.

Kurulum ile gelen Eklentiler :
• Oyunlar eklentilesi ile bir birinden güzel online oyunları tam ekran oynama zevkini yaşayacaksınız.
• Haber eklentisi ile türkiyenin bir oldukca büyük haber sitesinin son dakika haberlerine süratli ve kullanışlı bir halde ulaşabileceksiniz.
• Vakitci eklentisi ile dünyanın 8000 değişik merkezi için namaz ve ezan saatlerini örenebileceksiniz.
• Lügat ekşlentisi ile günlük hayatta sıkça karşımıza çıkan dil sorunlarını bir nebze olsun giderebilir değişik dilleri kullanan insanlarla daha rahat antak kalma fırsatı bulabilirsiniz.
• Güldürü eklentisi ile hususi olarak seçilmiş birbirinden gülünç videolara tek bir tıklama ile ulaşabileceksiniz.
• BvtLiveTv.Com adresinden yükleyebileceğiniz daha bir oldukca eklenti değişik ihtiyaçlarınıza yanıt verecek.

Ses Kaydedici :
Ses kaydetme özelliği, oynatmakta olduğunuz medyanın sesini wav yada mp3 formatında kaydetmenize olanak sağlıyor.

Arayüz (Skin) Desteği : 
İlk kurulumda gelen iki değişik arayüze ek olarak sitemizde yayınlanacak olan bir oldukca arayüzü kullanarak programınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği : 
Dil desteği yardımıyla programınızı istediğiniz dilde kullanabilirsiniz. Kurulumda gelen Türkçe ve İngilizce dillerine ek olarak sitemizde yayınlanacak olan öteki dil desteklerinide programınıza ekleyip

Güncelleme Sistemi : 
Gelişmiş otomatik güncelleme sistemi programda yapılacak olan her değişikliği sizi rahatsız etmeden kurulu olan sisteminize uygulayacaktır. Bu sayede programın yeni sürümlerini takip etmenize gerek kalmayacak. Her yeni sürüm otomatikman bilgisayrınıza yüklenecek.

Bvt Live Tv, online yayınlar medya oynatıcı ve eklentileri ile sizin için olmazsa olmaz programlar içinde yerini kısa sürede alacak.

http://www.bvtlivetv.com/bvtlivetv_setup_tr.exe

Free Web TV 7.0

Free Web TV, dünyadan 1900 tane çevrimiçi tv istasyonlarının izlenebilmesine müsaade eden bir yazılımdır.

Yazılım ile internetten tv izleyebilmek için yalnız bir bilgisayar ile web bağlantısına ihtiyacınız vardır. İnternet bağlantınız vasıtasıyla tv yayınlarını TV kartına gerekseme duymadan seyredebilirsiniz.

Rahat bir halde tv izleyebilmenizi elde eden yazılım ile listeden bir kanal seçip bu kanalın programın ana penceresinde görüntülenerek tv izlemenin keyfine varabilirsiniz. Eğer alternatif programlama, yabancı dil öğrenme, yabancı kültürler, eğlence yada haberlere ilgi duyuyorsanız Free Web TV sizin için ideal bir seçimdir.

Yazılımın Genel Özellikleri

  • Tüm dünyadan 1900 tane tv kanalını izleyebilmenizi sağlar.
  • Fazlaca kolay bir kullanıma haizdir ve kanalların tümünün erişiminde hususi yapılandırmalara yada ayarlara gerekseme duymaz.
  • İlave donanıma ve TV kartına gerekseme duymaz.
  • Ekran boyutlarını ayarlayabilmenize izin verdiği şeklinde düzgüsel yada tam ekran modunu da destek sunar.
  • Otomatik tv istasyonu güncellemesine haizdir.
  • Windows XP görsel şekil desteğine haiz olduğundan Windows XP için geliştirilmiş binlerce temayı Free Web TV’de kullanabilmenize izin verir.
  • Gelecekte süratli erişim için bir favori sıralaması oluşturabilmenize ve bu listeye seçtiğiniz kanalları ekleyebilmenize olanak verir.Free Web TV, dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok tv kanalını bünyesinde barındırır. Bu kanallar içinde Türkiye’den 73 tane tv kanalı mevcuttur. Yazılımın barındırdığı kanalların ülkelere nazaran listesinitıklayarak görebilirsiniz.

    Yazılımı 14 gün süresince hiçbir engelleme olmadan deneyebilirsiniz. Yazılımın 14 günlük tecrübe etme süresi sona erdiğinde ise Free Web TV’yi kullanmaya devam etmek isterseniz yazılımın lisanslı sürümünü 25$ ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

http://www12.tucows.com/windows/files7/tvsetup80.exe

Dünyanın en iyi web tv programı 2500 üstü kanal

dünyanın en iyi web tv programı 2500 üstü kanal EVET 2550 KANAL+VİZYON FİLMLERİ

VE DE – OLARAK PROGRAM SİZLERİN..

http://www.cdesign.de/download/demo/…/otv2setup.exe

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir