Ana Sayfa / Konser / İnsan Büyüdükce Yaralarıda Büyür mü?

İnsan Büyüdükce Yaralarıda Büyür mü?

 

İNSAN BÜYÜDÜKÇE YARALARI DA BÜYÜR MÜ?  “ÖLÜMCÜL ÇOCUK PARKI YARALARI”  TOY İSTANBUL’DA!
Aşka, arkadaşlığa, büyümeye, yaralara, iyileşmeye dair kışkırtıcı, yalnız, hüzünlü fakat ara sıra da güldüren modern bir aşk masalı: “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”, 28 Şubat Çarşamba akşamı TOY İstanbul’da!
Genç oyuncular Merve Bulut ve Umut Yaşar Bekar’ın beraber sahnelediği “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”, TOY İstanbul’un kendi prodüksiyonu olan üçüncü oyunu.
Kayleen ve Doug’ın sekiz yaşındalarken okul revirinde karşılamaları, büyük bir aşka ve kronik bir yaralanmaya dönüşür. Aşk yaraları sarabilir mi? Ya aşkın kendisini yaralamışsak? İyileşmek mümkün mü? “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” sevmek, sevilmek, büyümek, yaralanmak ve yaraları sarmakla ilgili tüm mahremiyetimize ışık tutan, aşkı kendimizde tekrardan keşfetmemiz için cesaretlendiren, kışkırtıcı, yalnız ve hüzünlü modern bir aşk masalı…
2010 Pulitzer Drama Ödülü finalisti, bolca ödüllü oyun yazarı Rajiv Joseph’in değindiği, Sami Berat Marçalı’nın dilimize çevirilmiş olduğu, yönetmen koltuğunda Sulh Gönenen’in oturmuş olduğu “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”nın yönetmen yardımcılığını Beybin Başerdem yapıyor. Oyunun ışık ve dekor tasarımını Onur Alagöz, proje asistanlığını ise Yeşim Çelebi üstüne alıyor.
Tek perdelik “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” oyunu, 28 Şubat 2018, Çarşamba akşamı saat 20.30’da TOY İstanbul’da sahnelenecek. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve her gün 13.00’ten itibaren açık olan TOY İstanbul gişesinden temin edilebilir.
Adres: Maçka Gmall – Harbiye, Kadirgalar Cad.
No:3 34367 Maçka/İstanbul

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir