Ana Sayfa / Albümler / İclal Aydın’dan şiir albümü: Unutursun

İclal Aydın’dan şiir albümü: Unutursun

DokuzSekiz Müzik etiketiyle kısa süre ilkin çıkardığı şiir albümü ile büyük ses getiren İclal Aydın, ‘Unutursun’un tanıtımını gene DokuzSekiz Müzik’in organizasyonunda, BKM sahnesinde görkemli bir konser ile gerçekleştirmiş oldu.

İclal Aydın'dan şiir albümü: Unutursun

EMRAH AKÇAAY

Enerjisi ve esprileriyle seyircilere keyifli ve bununla birlikte okumuş olduğu şiirler ile hüzünlü dakikalar yaşatan İclal Aydın’a albümüne şarkılarıyla destek veren Cem Adrian, Ceren Çağatay, Cihan Mürtezaoğlu, Nadir Balkır, Gökçe Bekaroğlu, Koray Avcı, Mümin Sarıkaya ve Rubato birlikte rol aldı.

“Şarkılar ve şiirler iyi ki var, onlar olmasaydı acılar iyi mi teselli olurdu?” diyerek geceyi açan İclal Aydın, sahnede ilk kez seslendirdiği yeni şiirleri ile izleyenleri duygulandırırken, albümüne sesleri ile katkıda bulunan sanatçı dostları ise seslendirdikleri şarkılarla seyircileri mest etti.

Aydın’a gece süresince birlikte rol alan sanatçılar albümde seslendirdikleri şarkıların yanı sıra klasikleşmiş ve her insanın gönlünde değişik bir yere haiz olan şarkıları da konserin ikinci yarısında seslendirdiler. İclal Aydın, konserin sonunda; “1996 senesinde ilk kez BKM’nin merdivenlerinden çıktığımdaki heyecanı hala yaşıyorum. Burası bir okul şeklinde. Hastane yaşam ünitelerinin sesi benim için burada atıyor. Burada kendimi evimde şeklinde hissediyorum” diyerek, BKM ailesine, DokuzSekiz Müzik ailesine ve tüm sanatçı dostlarına teşekkürlerini sundu.

Konser sonrası kulis önünde uzun kuyruk oluşturan fanatikleri ile kucak kucak fotoğraf çektiren İclal Aydın, kitaplarını ve albümünü  imzaladı.

Kaynak : http://www.milliyet.com.tr/iclal-aydin-dan-siir-albumu–magazin-2457859/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir