Ana Sayfa / Albümler / Hurts’ten yeni albüm Surrender

Hurts’ten yeni albüm Surrender

Hurts’ün yeni albümü 9 Ekim’de yayınlanıyor!

Theo Hutchcraft ve Adam Anderson’dan oluşan İngiliz Hurts grubunun üçüncü stüdyo albümü “Surrender” 9 Ekim’de
Sony Music etiketiyle müzik marketlerde olacak!

İstanbul’da da konser verdikleri büyük ilgi gören 2013 turnelerinin derhal arkasından yeni albüm için stüdyoya giren başarıya ulaşmış İngiliz grup Hurts, 2014 yılı süresince ve İbiza, New York, İsveç, Los Angeles şeklinde bir oldukca yerde şarkılar kaydetti.

Hurts, müzikseverler tarafınca merakla beklediği üçüncü stüdyo albümleri “Surrender”da, “Happiness” ve “Exile” albümlerinde de beraber çalışmış oldukları İsveçli prodüktör Jonas Quant’ın yanı sıra Madonna ve The Killers şeklinde isimlerle çalışmış olan Grammy ödüllü Stuart Price ve de Haim ve Vampire Weekend gruplarıyla yapmış olduğu çalışmalarla tanınan Ariel Rechtshaid ile çalıştı.

Kariyerinin en başarıya ulaşmış albümüne imza attıkları “Exile”ın 2 yıl arkasından dünyaca meşhur DJ ve prodüktör Calvin Harris’le beraber hazırladıkları “Under Control” şarkısı ile müzik listelerinin zirvesine yerleşen grup, 250.000 bilet sattıkları konserleri, sayısı dünya genelinde 1,5 milyona yaklaşan albüm satışı adeti ve 3 milyonluk single satışı ile günümüzün en başarıya ulaşmış İngiliz gruplarından biri olarak anılıyor. İngiltere’de ve Avusturya’da altın plak; Almanya, Finlandiya’da çift platin plak ödülü kazanan grup başarısını yeni albümüyle de devam ettireceğe benziyor.

Albümü iTunes’tan ön-sipariş edenler, albümden gösterilen ilk single “Some Kind of Heaven”, “Rolling Stone”, “Lights” ve “Slow” şarkılarının anında sahibi oluyor!

Surrender’
Surrender
Some Kind of Heaven
Why
Nothing Will Be Bigger Than Us
Rolling Stone
Lights
Slow
Kaleidoscope
Wings
Wish

Deluxe:
Perfect Timing
Weight of the World
Policewoman

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir