Ana Sayfa / Mobil / HTC M8 (One 2) Tüm Özellikleri Belli Oluyor

HTC M8 (One 2) Tüm Özellikleri Belli Oluyor

Uzun süredir merakla beklenen ve bizim de ara sıra hakkında spekülatif haberler verdiğimiz HTC M8’in aşağı yukarı tüm özellikleri yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı.

Fakat bu kadar ilgiyle beklenen bu iddialı model hakkında şuana dek basına sızdırılan haberlere bakacak olursak beklentileri pek de karşılayamadığı ve minik de olsa bir hayal kırıklığı yaratacağı ortada. İşte  HTC M8 (One 2) ile ilgili o iddialar ve ortaya çıkan yeni özellikleri

Birkaç gündür sessizliğe bürünen HTC M8 (One 2) iddialar bir kez daha baş göstermeye başladı. Tayvanlı üretici HTC‘nin 2014 yılı amiral gemisi modeli olacak telefonun teknik özellikleri aslen bir süre ilkin AnTuTu testinde belirmişti. Geride bıraktığımız senenin ikinci yarısında tüketicilere sunulan amiral vapur modellerine benzer özellikler sergilediği görülen yeni nesil One modeli için bu kez ki bilgiler mobil dünyasının bir numaralı informasyon ve sızıntı deposu Evleaks cephesinden geliyor.

Popüler Twitter kullanıcı son olarak M8 olarak isimlendirilen telefonda yer alacak tüm özelliklere açıklık getirdi. Buna nazaran telefonda; 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüğünde olan ekran, Qualcommcephesinden dört çekirdekli Snapdragon 800 (8974-AB versiyonu) işlemci, 2GB RAM,Ultrapiksel kamera, 2.1MP ön kamera, Android 4.4 KitKat ve Sense 6 kullanıcı arayüzü yer alacak.

1388694231_htc-m8-one-2-preliminary-specs.jpg

Android 4.4 işletim sistemi haricinde söz mevzusu özelliklerin geçtiğimiz yıl ki üst derslik telefonlarla bezer bulunduğunu görüyoruz. Samsung ve LG yeni nesil amiral vapur modellerinde 64-bit destekli işlemciler ve 2560 x 1440p çözünürlüğünde olan ekranlar kullanmayı planlarken, HTC’nin donanım noktasında rakiplerinden geride kalacaktır.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir