Ana Sayfa / Programlar / Hotspot Shield ile Twitter’a Giriş Nasıl Girilir?

Hotspot Shield ile Twitter’a Giriş Nasıl Girilir?

Twittera giriş yöntemi Hotspot Shield nedir?

Twitter kapatıldı fakat hepimiz Google DNS adreslerini kullanarak üstelik bu kere daha da yoğun bir halde Tweet atmaya başladı. Bunun peşinden harekete geçen hükümet bu kez dünyada gene bir ilki başardı ve Google DNS adreslerini de yasakladı. İşte bu hakikaten ağır bir darbeydi zira bu kere kullananların engellenen Twitter sitesine girmek için yapabileceği tek şey VPN programlarından birini kullanmak oldu.

VPN programlarının hepsi güvenli olmadığı için ve birçoğu ücretli olduğundan bu başlı başına bir problem demek oluyor. Üstelik  VPN ile girilen siteler oldukça yavaş açılıyor videoları seyretmek ise daha da zor.

Fakat biz burada sizlere en iyi VPN programı olan Hotspot Shield programını tanıtıyoruz. Hem süratli, hem parasız hem de oldukça güvenilir!

Hotspot Shield programını bedava indirmek için tıklayınız.

Hotspot Shield, VPN tabanlı bir yazılım olarak kullanıcıları web yada mahalli ağlar üstünden gelebilecek tehditlere karşı sakınan kuvvetli bir kalkan görevi görmektedir.

Bu sayede açmış olduğunuz tüm web oturumları üstünde kişisel data ve veri aktarımınız program içinde yer edinen kuvvetli şifreleme sistemi tarafınca korunmaktadır. Kişisel gizliliğinizi korumak için IP adresinizi saklayan program, web üstünde anonim olarak dolaşmanıza olanak sağlar.

İnternet üstünde gezerken kimliğini gizlemek ve anonim olarak dolaşmak isteyen birçok kullanıcının ilk tercihi olan Hotspot Shield, oldukça güvenilir bir seçimdir. Kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan web servisleri, üçüncü parti uygulamalar yada servis sağlayacılarına karşı sizi koruyacak olan Hotspot Shield, güvenli bir internete oluşturulan kapıyı sizlere sunmaktadır.

Sistem kaynaklarını oldukça ılımlı şekilde kullanan program, her tür bilgisayar üstünde süratli ve akıcı bir halde iş yapmaktadır. Kurulum işlemleri de oldukça rahat ve süratli bir halde tamamlanan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafınca rahatça kullanılabilir.

Birçok proxy programının aksine oldukça çağdaş ve mütevazi bir kullanıcı arayüzüne haiz olan program, kullanıcılarınVPN hizmetine bağlanmaları yada VPN hizmetinden ayrılmaları için tek butona bağlı rahat bir kullanım seçeneği sunmaktadır.

hotspotshield2.png (642×456)

Ayarlar sekmesi altında yer edinen güvenlik seçenekleri yardımıyla, ağ bağlantınız üstünde kullanmak istediğiniz güvenlik düzeyini belirleyebilir ve kişisel gizliliğinizi istediğiniz şekilde koruyabilirsiniz. Bilgisayarınız yeni bir ağ üstüne bağlantığı vakit yada bilinmeyen bir ağa otomatikman bağlandığı vakit Hotspot Shield kullanımını aktifleştirebilirsiniz.

Kişisel gizliliği ve güvenliği sağlaması haricinde programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de web üstünde özgürce gezmenizi sağlamasıdır. Bilhassa devletimizde sık sık karşılaştığımız web sansürü ve yasaklanmış sitelere giriş yapmanıza da olanak elde eden program ile interneti engellemeler olmadan kullanabilirsiniz.

Netice olarak veri hırsızlığına karşı sizi koruyacak, kişisel güvenliğinizi artıracak ve web üstünde özgürce gezmenizi sağlayacak olan kuvvetli bir proxy programı olan Hotspot Shield’ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Hotspot Shield Özellikleri:

HTTPS şifrelemesi ile güvenli web deneyimi
Kişisel gizliliğiniz için IP adresi gizleme
Yasaklı ve erişime engellenmiş sitelere girebilme
Wi-Fi bağlantı noktaları üstünden gelebilecek saldırılara karşı tam koruma
Kablosuz ve kablolu bağlantılar için güvenlik
Çevrimiçi kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi koruma altına alma

Hotspot Shield programını bedava indirmek için tıklayınız.

Herhangi bir sorusu olan var ise yorum yazarak bizlere bildirebilir. Hotspot Shield kurulumu ve ayarları ile ilgili sorun yaşayanlara destek olmaya çalışacağız.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir