Ana Sayfa / Video / Holiday On İce İlk Kez İstanbul’da

Holiday On İce İlk Kez İstanbul’da

DÜNYADA 327 MİLYON KİŞİNİN İZLEDİĞİ DEV PRODÜKSİYON HOLIDAY ON ICE İLK KEZ İSTANBUL’DA

Dünyada 327 milyonu aşkın izleyiciyleGuinness Rekorlar Kitabı’na giren meşhur buz revüsü HOLIDAY ON ICE en tutkulu gösterisi “Passion” ve görkemli ekibi ile Nisan ayında ilk kez İstanbullular ile buluşacak.

IEG Live organizasyonuyla Türkiye’ye gelecek olan Holiday On Ice, 70. Yılını“Passion” adlı gösterisi ile İstanbul’da kutlayacak. Olimpiyat şampiyonu buz pateni artistlerinin sahne almış olduğu gosteri, 8-9-10 Nisan’da Ülker Arena,16-17 Nisan’da Volkswagen Arena’da seyirciyle buluşacak.

Buz üstündeki büyük tutku

İçerisinde bale, dans, akrobasi, tiyatro, müzik, opera, illüzyon benzer biçimde çeşitli unsurları içeren Holiday In Ice Passion gösterisi, buz pateni artistlerinin deneyimlerinin sergilendiği bir yolculuğa çıkarıyor. Çeşitli ülkelerin Olimpiyat şampiyonlarının yer almış olduğu, buz pateni artistlerinin hemen hemen çocukken kurduğu hayallerden ve yaşantılarından esin alınan bumuhteşem gösteride, sıra dışı kabiliyetler, dostluklar ve büyük aşklar eşliğinde; inişli-çıkışlı bir yaşam, ilerleme hırsı, sıkı antrenmanlar ve yorulmak bilmeden sürdürülen coşku dolu anlamış olur sahne ışıkları altında sergileniyor. Olağanüstü aksiyon sahneleriyle heyecanı doruklara taşıyacak olan gosteri, etkisi altına alan müzikleri, görkemli kostümleri ve çağdaş teknolojiyle her yaştan seyirciye unutulmaz anlamış olur yaşatacak.

Her yıl 30’u aşkın şehirde yüzlerce gosteri

1943 yılı aralık ayında ABD’de ufak bir otel atraksiyonu olarak sunulan ilk gösteriden bugüne yenilikçi ve orijinal gelişmelerle büyüyen Holiday On Ice, dünyanın en beğenilen şovu ünvanını kazanmıştır. Dünya genelinde her yıl 30’u aşkın şehirde konuk olarak yüzlerce gosteri ile buz üstünde yer edinen Holiday On Ice Passion ise geçen sürem bir tek Almanya’da yarım milyon seyirci tarafınca ayakta alkışlandı.

Merakla beklenen Holiday On Ice Passion’un İstanbul gösterisi biletleri Biletix’te…

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir