Ana Sayfa / Konser / Her yaştan seyirci için benzersiz bir edinim; Kelebekler

Her yaştan seyirci için benzersiz bir edinim; Kelebekler

İtalyan katılımcı tiyatro topluluğu TPO hem evlatları hem büyükleri, dünyaya kelebeklerin bakış açısından bakmaya çağrı ediyor.

Kelebekler / Farfalle, ışıklar, renkli görüntüler ve yağmur ormanı sesleri eşliğinde, seyircisini unutulmaz bir deneyimin parçası haline getiriyor.

Yönetmenliğini Davide Venturini ile Francesco Gandi’nin üstlendiği, usta tiyatro sanatçısı Tilbe Saran’ın da dış ses olarak parçası olduğu oyun, kelebeklerin olağanüstü yaşam döngüsünü konu alıyor.

Sıkıntılı Tüm ortaklık sponsorluğunda meydana gelen, 4 yaşından büyük tüm izleyicilerine açık olan, bu benzersiz aile etkinliğinde sahnede zarif, naif ve zevkli bir dünya kuruluyor ve ufak seyirciler de oyunun değişik bölümlerinde bu dünyayı tüm bedenleriyle keşfetmek suretiyle sahneye çağrı ediliyor.

Her yaştan seyircinin içinde kelebekler uçuşturacak olan Kelebekler, 21 Kasım Salı, 22 Kasım Çarşamba,  23 Kasım Perşembe, 24 Kasım Cuma, 25 Kasım Cumartesi ve 26 Kasım Pazar günlerinde, 10 gösterimde Sıkıntılı PSM Studio’da olacak.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir