Ana Sayfa / Mobil / Groopic-iki farklı fotoğrafı birleştirerek grup fotoğrafı çekme uygulaması

Groopic-iki farklı fotoğrafı birleştirerek grup fotoğrafı çekme uygulaması

androidpit groopic teaser

Fotoğraf çekme vakasında artık selfie ve grup fotoğraf çekimleri moda. Selfie resimlerde mesele yok fakat grup fotoğrafı çektirmek baya bir sıkıntılı süreç yaşatabiliyor. Bunun için çoğunlukla süre ayarlı otomatik fotoğraf çekimi yapabilen uygulamalar kullanılıyor. Fakat bu şekilde birçok sorunla karşılaşılabiliyor ve istenilen sonuçların elde edilmesi için epey uğraşmak gerekebiliyor.

Bugün sizlere tanıtacağım Groopic adlı Android uygulaması yardımıyla arkadaşlarınızla kolayca grup fotoğraf çekebileceksiniz. Üstelik bunun için tanımadığınız başka birinden ricada bulunmanıza bile gerek yok. İşte bu uygulamanın ne olduğuna ve iyi mi çalıştığına dair ayrıntılar…

Google Play Store üstünden indirebileceğiniz Groopic’in kullanımı da süper kolay. Uygulamayı yükleyip başlattığınızda size iyi mi kullanacağınızla ilgili kısa bir ders veriliyor. Uygulama özetlemek gerekirse iki farklı fotoğrafı birbirine entegre ediyor ve mesela üç kişiyseniz fotoğrafı çekenlerin yer almış olduğu iki farklı fotoğraf birleştirilerek bir grup fotoğrafına dönüşüyor.

androidpit moovic 4
androidpit moovic 1

Uygulamanın işlevselliği en üst noktada ve grup fotoğrafı çekmeyi seviyorsanız sizin de hoşunuza gidecektir. Uygulama ek olarak farklı filtrelerle fotoğraflarınızı renklendirmenize ve toplumsal medyada paylaşmanıza da fırsat sağlıyor.

androidpit moovic 3

groopic YÜKLE

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir