Ana Sayfa / Video / Grandmaster Flash dünyanın en ateşli breakdance yarışması

Grandmaster Flash dünyanın en ateşli breakdance yarışması

Efsaneleşmiş hiphop yıldızı Grandmaster Flash dünyanın en ateşli breakdance yarışması Burn Battle School için İstanbul’a geliyor

Türkiye’nin en büyük hiphop etkinliği olan ve coşku verici kapışmaların gerçekleşeceği Burn Battle School 22 Ekim Cumartesi VW Arena’da yapılacak. Hiphop ve rap’in yaşayan efsanesi Grandmaster Flash, Ceza ve Sansar Salvo şeklinde adların de sahne alacağı bu görkemli hip-hop buluşmasını kaçırmayın!

2012 yılından beri dünyanın değişik yerlerinde düzenlenen Burn Battle School, 22 Ekim Cumartesi günü İstanbul’da yapılacak. MC’leri, DJ’leri ve graffiti sanatçılarıyla dünya standardında bir B-Boy yarışması olan etkinlik düzenlenmiş olduğu ilk günden bu yana binlerce hip-hop tutkununu ve efsanevi dansçıları bir araya getiriyor. İstanbul’da ilk kez gerçekleşecek olan etkinlikte Türkiye’nin en iyi 16 bboy grubu danslarıyla birbirine meydan okuyacak.

Hiphop’un yaşayan efsanelerinden , son zamanlarda Netflix’te gösterilen ‘Get Down’ dizisiyle gençliğini ekranlarda gördüğümüz Grandmaster Flash Burn Battle School için İstanbul’a geliyor. Flash, hiphop DJ’liğinin öncüleri içinde içeriyor ve 1970’lerde çığır açan DJ teknikleri bugün dünyadaki tüm DJ’ler tarafınca kullanılıyor. Rock and Roll Hall of Fame’e giren ilk hip-hop sanatçısı olan ve The message, White Lines, It’s nasty, New York, New York şeklinde unutulmaz hitlere imza atan efsaneleşmiş DJ Grandmaster Flash, büyük hip-hop buluşması için İstanbul’da olacak.

Türkçe rap müziğini dünyaya tanıtan, 2 MTV ödüllü ve son olarak Sziget festivalinde headliner olarak performans gösteren ilk Türk Rap Yıldız olan Ceza da Burn Battle School’da sahne alacak. Ceza’nın açmış olduğu yoldan ilerleyen ve Türkiye’de genç neslin en oldukça dinlediği rapçi olan Sansar Salvo da gece boyu performansıyla heyecanı üst seviyeye taşıyacak.

Heyecanlı kapışmalarda kazanan 7500 TL para ödülü alacak.

Biletler Biletix

Ücret: 50 TL

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir