Ana Sayfa / Mobil / Gerçek iPhone 6’nın hiç görülmemiş fotoğrafları sızdırıldı!

Gerçek iPhone 6’nın hiç görülmemiş fotoğrafları sızdırıldı!

Bugün mobil dünyada iPhone 6’nın yeni resimleri gösterildi!

Fazlaca yakında piyasaya çıkacak olan iPhone 6’nın buradaki  fotoğrafları gerçeğe en yakın resimler olarak göze dikkat çekiyor. Aşağıda  iPhone 6 ekran görüntüleriyle beraber basına sızdırılan bazı teknik özellikleri hakkında haberleri de sizlerle paylaşıyoruz…

iPhone 6 hakkında sızan görüntüler içinde gerçeğe en yakın bulduğumuz bu görsellere Çin’in meşhur ünternet sitesi Baidu’da rastladık. Sızdırılan tüm resimlerde iPhone 6’nın 6 mm kalınlığa haiz olacağını görüyoruz. Parmak izi okuma teknoploji devam ederken köşeli yapıdan ilk nesil iPhone’a dünüş yapılacağınıda anlıyorduk.

Yeni iPhone’un cam kaplama mı yoksa değişik bir malzemeden mi üretileceği belirsizliğini korurken bu resimlerden anladığımız  kadarıyla yalnız görsel olarakdeğil mazleme kalitesi açısından da ilk nesil iPhone’un kopyalandığını gördük.

Bu fotpğrafları doğru olarak kabul edersek; iPhone 6’nın alüminyum arka yüzeye haiz olacağını görsellerden anlayabiliyoruz. Bununla beraber çift LED flaştan da vazgeçildiğini görebilmekteyiz fakat Apple’ın çift flaş ışığı yerine tek bir flaş kullanarak fotoğrafların bembyeaz çıkması işine bir çözüm bulduğuda belirtilmekte. Isterseniz yeni iPhone 6 görüntülerini beraber inceleyelim.

1399115032_white-iphone-6-1.jpg1399115047_white-iphone-6-2.jpg1399115065_white-iphone-6-3.jpg1399115079_white-iphone-6-4.jpg

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir