Ana Sayfa / Mobil / Galaxy S5 Türkiye’de ne zaman çıkacak ve satış fiyatı ne kadar olacak?

Galaxy S5 Türkiye’de ne zaman çıkacak ve satış fiyatı ne kadar olacak?

Samsung’un yenilikçi telefonu Galaxy S5 birçok mükemmel özellik ve fonksiyon ile donatıldı. ABD’da ve Avrupa’da satışa çıkan S5 acaba Türkiye’de ne zaman satılacak ve fiyatı kaç TL olacak?

İşte Galaxy S5’in Türkiye çıkış zamanı ve satış tutarı (fiyatı) hakkında data…

Samsung, MWC 2014 etkinliğinde yeni amiral gemisi Galaxy S5’i tanıtmıştı. Yeni Galaxy modelinin Türkiye’ye ne zaman geleceği ve resmen ne zaman tanıtılacağı da merak mevzusu.

Samsung, Türkiye’de bu ay içinde bir lansman düzenleyecek ve Galaxy S5’i tanıtmış olacak. Tanıtıma Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung da eşlik edecek.

1396257300_galaxy-s524.jpg

Türkiye’de ön sipariş formunu 26 Mart – 8 Nisan 2014 tarihleri içinde Samsung’un sitesinden dolduranlar Galaxy S5’e ilk olarak haiz olabilecekler. Bu ön siparişler sınırı olan sayıda olacak ve biçim dolduranlar, 10 Nisan tarihinde istedikleri mağazadan Galaxy S5’i satın alma hakkına haiz olacaklar.

Samsung Galaxy S5’in 16 GB’lık versiyonu S5 için 2.199 TL, 32 GB’lık versiyonu ise 2300 TL fiyat etiketi ile 20 Nisan tarihinde Türkiye’de satışa sunulacak.

Galaxy S5’in fiyatı sizce de makul mü yoksa oldukca pahalı mı geldi? Neredeyse iPhone 5 fiyatına satılan bu model hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu fiyata kıymet mi? Cevabınızı merakla bekliyoruz…

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir