Ana Sayfa / Video / Flamenko’nun prensi Miguel Poveda Türkiye’de ilk kez İş Sanat’ta

Flamenko’nun prensi Miguel Poveda Türkiye’de ilk kez İş Sanat’ta

İş Sanat’ın dünya müziği serisinin ilk konuğu, Flamenko’nun yakışıklı prensi Miguel Poveda oluyor. Barcelona’da doğup büyüyen ve 15 yaşlarında Katalonya’daki Flamenko kulüplerinde dans eden kız kardeşi Sonia Poveda’ya eşlik ederek müzikle uğraşmaya başlamış olan Miguel Poveda, Festival Nacional del Cante de las Minas’ın büyük ödülü La Lámpara Minera’yı kazanarak kariyerinde süratli bir çıkış elde etti.

Bigas Lunas’ın La Teta y la Luna filmindeki görevi ve ilk solo albümü Viento del Este ile tanınırlığa ulaşan sanatçı, konserlerinin yanı sıra diskografisine sığdırdığı 11 albüm ile geniş bir fanatik kitlesine ulaştı. Bugüne dek Enrique Morente, Carmen Linares, Paco de Lucia, Eva Yerbabuena, Tomatito şeklinde Flamenko devleriyle fazlaca sayıda müzikal ortaklık gerçekleştiren sanatçı, Carnegie Hall, Lincoln Center, the Wiener Koncerthaus şeklinde elit salonlarda performanslar sergiledi.

Pedro Almodovar’ın Kırık Kucaklaşmalar (Broken Embraces) filminin fazlaca beğenilen soundtrack’lerinde sesiyle yer edinen Poveda’nın etkisinde bırakan performansını kaçırmak istemeyenler 26 Şubat, Cuma akşamı saat 20.30’da İş Sanat’ta buluşuyor.

Bilet Tutarları: 1. Aşama: 75 TL 2.Aşama: 60TL 3. Aşama: 50 TL İndirimli: 40 TL Talebe: 20 TL

Satış noktaları: İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00 / www.biletix.com

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir