Ana Sayfa / Akustik / Fettah Can’dan yeni albüm: Sen En Çok Aşksın

Fettah Can’dan yeni albüm: Sen En Çok Aşksın

Fettah Can’ın yeni albümü “Sen En Çok Aşksın” müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı.

Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle gösterilen albümde; Sen En Çok Aşksın, Olan Bizlere Oldu, Bahardan Kalma, Dipsiz Kuyu, Delirme, Hayata Merhaba De, Ben Söyledim Sen Anla, Sağanak Benzer halde, Yalan Bu Dünya ve Kalbime Güvendim adlı şarkılar bulunuyor. Albümden daha ilkin Delirme ve Yalan Bu Dünya parçalarının video klipleri yayınlanmıştı.

Tüm düzenlemeler Fettah Can imzası taşıyor. Mix ve mastering çalışmasını Tarık Ceran’ın hazırladığı albümde söz ve besteleri ile albüme katkıda bulunan diğeri adlar ise Cansu Kurtcu, Onur Koç ve Çağrı Telkıvıran.

Albüm fotoğrafları için Lara Sayılgan ile çalışan Fettah Can, Albümün çıkış şarkısı ” Sen En Çok Aşksın”ın video klibi için Bedran Güzel yönetmenliğinde kamera karşına geçti.

Albüm İçeriği

1. Sen En Çok Aşksın
2. Olan Bizlere Oldu
3. Bahardan Kalma
4. Dipsiz Kuyu
5. Delirme
6. Hayata Merhaba De
7. Ben Söyledim Sen Anla
8. Sağanak Benzer halde
9. Yalan Bu Dünya
10. Kalbime Güvendim

“Sen En Çok Aşksın”ın teaserını aşağıda dinleyebilirsiniz.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en ufak bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir